| Marke: | Renault |
| Modell: | Renault - Espace |
| Internet ID | O452826 |
| Reifen breite | 235 |
| Reifen höhe | 55 |
| Zoll | 19 |
| Art von Reifen | Winter |
| DOT-Nummer | 3318 |
| M+S | Ja |
| Garantie in Monaten |
3
Monate volgens STIBA voorwaarden. |
| Baujahr | 2016 |
| OE-nummer | 2355519, 2355519105V |
| Zustand | Gebraucht |
| Klassifizierungscode | A1 |
| Marke des Teils | HANKOOK |
| Profiltiefe | 6.2 |
| Geschwindigkeitsangabe | V |
| Beladeindex | 105 |
| Besonderheiten | Hankook Winter ICEPTEVO2SUV DOT3318 105V |
| Internet ID | O452826 |
| Artikelnummer | 2355519, 2355519105V |