| Internet ID | O394970 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2015 |
| OE-nummer | 487004399R, 7701209427, 231A04735R, 231A04433R, 237104627R, 231A04792R, 251503211R, 251506978R, 285902536R, 285901391R, A2C30075300, 237104376R, 0281030899, 1039S73439, 284B15639R, A2C86184601, 285902598R, 8200589080, 150310, BCMT4L3 |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Diesel Common rail (Turbo) |
| Motorcode | K9K608 |
| Hubraum | 1461 |
| Tachostand | 195000 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | BOSCH |
| Besonderheiten | ECU + BCM + Kaartlezer + 2x sleutelkaart (stuurbekrachtiging dient nog ingeleerd te worden, kunnen wij tegen meerprijs voor zorgen) |
| Internet ID | O395330 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2019 |
| OE-nummer | 487004399R, 237D40054R, 284B15472R, 237D40254R, S180180080 |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Elektrisch |
| Motorcode | 5AQ607 |
| Tachostand | 42626 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | CONTINENTAL |
| Besonderheiten | Computer , bcm, kontaktslot , en 2 sleutel kaarten. |
| Internet ID | O396169 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2022 |
| OE-nummer | 487008065R, 237105990S, 237102425S, 284B29294R |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Benzin Multipoint-Einspritzung, Elektrisch |
| Motorcode | H4M632 |
| Hubraum | 1598 |
| Tachostand | 89344 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Besonderheiten | ECU, BCM en Elektronisch slot. (bij vervanging als set dient de stuurkolom opnieuw aangemeld te worden) |
| Internet ID | O397175 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2016 |
| OE-nummer | 487004399R, 284B12059R, 237D40054R, 237D40155R |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Elektrisch |
| Motorcode | 5AQ601 |
| Tachostand | 99064 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | CONTINENTAL |
| Besonderheiten | Computer (Continental), BCM, elektronisch stuurslot en 1 handzenders. |
| Internet ID | O398094 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2013 |
| OE-nummer | 487004399R, 8200604932, 237102747R, 285908099R, 284B19573R, 284B14712R, 285902598R, 8200589080, 284B18973R, 0281019889 |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Diesel Common rail (Turbo) |
| Motorcode | K9K608 |
| Hubraum | 1461 |
| Tachostand | 225113 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | BOSCH |
| Besonderheiten | Computer Bosch, BCM , Kaartlezer , elektronisch kontaktslot, 1 sleutelkaart. |
| Internet ID | O398647 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2013 |
| OE-nummer | 237102928R, V29029647A |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Benzin |
| Motorcode | H4B400 |
| Hubraum | 898 |
| Tachostand | 169138 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | VALEO |
| Besonderheiten | Is alleen de computer. |
| Internet ID | O398852 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2014 |
| OE-nummer | 487004399R, 7701209427, 8200604932, 237103353R, 237104736R, 284B11867R, 284B14712R, 8200589080, 284B18973R |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Benzin |
| Motorcode | H4B400 |
| Hubraum | 898 |
| Tachostand | 112164 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | VALEO |
| Besonderheiten | omputer Valeo , BCM , electronisch stuurslot, start/stop knop,2 handzenders. |
| Internet ID | O403313 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2014 |
| OE-nummer | 8200604932, 285908018R, 237105171R, 284B18503R, S180158139A |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Benzin |
| Motorcode | H5F403 |
| Hubraum | 1197 |
| Tachostand | 208982 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | CONTINENTAL |
| Besonderheiten | ECU set incl. 2x sleutelkaart. (bij vervangen dient de stuurkolom nog te worden ingeleerd op chassisnummer) |
| Internet ID | O403878 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2013 |
| OE-nummer | 487004399R, 7701209427, 8200604932, 237102928R, 285906994R, 231A00490R, 231A06609R, 251503211R, 251506978R, 285905719R, A2C53424962, 237102706R, V29029647A, 284B19573R, 8200589080, 805640003R, 285901934R, 285977054R, 285972461R |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Benzin |
| Motorcode | H4B400 |
| Hubraum | 898 |
| Tachostand | 205008 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | VALEO |
| Besonderheiten | Prijs is incl. keylock verwijderen en herprogrammeren! (lukt niet via Renaultdealer!)COMPUTER (VALEO) BCM, ELEKTRONISCH STUURSLOT EN 2 HANDZENDERS (KAART) |
| Internet ID | O404200 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2013 |
| OE-nummer | 487004399R, 7701209427, 8200604932, 237102928R, 285906994R, 285902325R, 285905719R, A2C53424962, 237102706R, 284B19573R, 8200589080, 805640003R, 285901934R, 285977054R, 285972461R |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Benzin |
| Motorcode | H4B400 |
| Hubraum | 898 |
| Tachostand | 181019 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | VALEO |
| Besonderheiten | Computer (Valeo), BCM (Continental), kaartlezer (Continental), slot (Valeo) en 2x sleutelkaart. (stuurbekrachtiging dient nog ingeleerd te worden, kunnen wij tegen meerprijs voor zorgen) |
| Internet ID | O405625 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2011 |
| OE-nummer | 285909828R, A2C53185186, 0281018659, 237101074R, 237102136R, 284B17288R, 284B14576R, 284B12059R, 285977505R |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Diesel Common rail (Turbo) |
| Motorcode | R9M402 |
| Hubraum | 1598 |
| Tachostand | 348741 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | BOSCH |
| Besonderheiten | Computer (BOSCH), Kaartlezer (CONTINENTAL), BCM (CONTINENTAL) en 1x Handzender. |
| Internet ID | O406066 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2014 |
| OE-nummer | 487004399R, 7701209427, 8200604932, 251503211R, 251506978R, A2C84331300, 285906535R, 237103353R, 237104736R, 284B11867R, 237103352R, 8200589080, 805640003R, 285975016R, 285974809R, 285901934R |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Benzin |
| Motorcode | H4B400 |
| Hubraum | 898 |
| Tachostand | 186390 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A2 |
| Marke des Teils | VALEO |
| Besonderheiten | Computer (valeo)+BCM (continental) +kaartlezer (continental) +2 sleutelkaarten , start/stop schakelaar. |
| Internet ID | O407709 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2013 |
| OE-nummer | 8200604932, 285908099R, 237103353R, 237103352R, V29034775A, 284B19573R, BCMT4 |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Benzin |
| Motorcode | H4B400 |
| Hubraum | 898 |
| Tachostand | 105304 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A1 |
| Marke des Teils | VALEO |
| Besonderheiten | ECU set incl. 2x sleutelkaart. (bij vervangen dient de stuurkolom nog te worden ingeleerd op chassisnummer) |
| Internet ID | O408847 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2021 |
| OE-nummer | 237103906S, 237103907S, 4440380 |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Diesel Common rail (Turbo) |
| Motorcode | M9T716 |
| Hubraum | 2298 |
| Tachostand | 12500 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A3 |
| Marke des Teils | CONTINENTAL |
| Besonderheiten | Let op is alleen de computer. |
| Internet ID | O409015 |
| Garantie in Monaten | 3 Monate |
| Baujahr | 2008 |
| OE-nummer | 8200468515, 8200444583, 8200444586, 8200660170, 8200371619, 21585097, E0160200, 8023706883, 05404580075, 8200811978 |
| Zustand | Gebraucht |
| Motortyp | Benzin |
| Motorcode | F4R796 |
| Hubraum | 1998 |
| Tachostand | 247849 |
| Einheit Tachostand | Kilometer |
| Klassifizierungscode | A3 |
| Marke des Teils | VALEO |
| Besonderheiten | Is een ecu en een uch een contactslot en 2 stuks kaarten. |