| Internet ID | O450374 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 2622 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 2156516, 2156516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | MICHELIN |
| Profile depth | 5.6 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | Michelin Crossclimate 107T |
| Internet ID | O450375 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 2622 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 2156516, 2156516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | MICHELIN |
| Profile depth | 6.3 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | Michelin Crossclimate 107T |
| Internet ID | O450376 |
| Tyre width | 165 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT number | 1422 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 1656514, 165651479T |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | KUMHO |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | T |
| Load index | 79 |
| Particularities | Kumho Ecowing ES31 |
| Internet ID | O450566 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 75 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4318 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1995 |
| Part number | 1957516, 1957516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | BRIDGESTONE |
| Profile depth | 8 |
| Speed rating | R |
| Load index | 105 |
| Particularities | Bridgestone Duravis R660 |
| Internet ID | O451081 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0724 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2017 |
| Part number | 2056016, 205601696H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VIKING |
| Profile depth | 7.5 |
| Speed rating | H |
| Load index | 96 |
| Particularities | Viking Fourtech Plus 96H M+S DOT 0724 |
| Internet ID | O451082 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0724 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2017 |
| Part number | 2056016, 205601696H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VIKING |
| Profile depth | 7.5 |
| Speed rating | H |
| Load index | 96 |
| Particularities | Viking Fourtech Plus 96H M+S DOT 0724 |
| Internet ID | O451103 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0423 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2022 |
| Part number | 2156516, 215651698H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 4.9 |
| Speed rating | H |
| Load index | 98 |
| Particularities | Continental Premium Contact 6 DOT0423 |
| Internet ID | O451102 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0423 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2022 |
| Part number | 2156516, 215651698H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 4.9 |
| Speed rating | H |
| Load index | 98 |
| Particularities | Continental Premium Contact 6 DOT0423 |
| Internet ID | O451929 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 2025 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 1855016, 185501681H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 7 |
| Speed rating | H |
| Load index | 81 |
| Particularities | Vredestein Quatrac 81H DOT2025 |
| Internet ID | O451928 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 2025 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 1855016, 185501681H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 7 |
| Speed rating | H |
| Load index | 81 |
| Particularities | Vredestein Quatrac 81H DOT2025 |
| Internet ID | O451933 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 18 |
| DOT number | 0223 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2023 |
| Part number | 2155518, 215551899V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 6.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 99 |
| Particularities | Vredestein Quatrac Pro 99V DOT0223 |
| Internet ID | O451932 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 18 |
| DOT number | 0223 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2023 |
| Part number | 2155518, 215551899V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 6.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 99 |
| Particularities | Vredestein Quatrac Pro 99V DOT0223 |
| Internet ID | O451938 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4822 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 2055516, 205551691V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | V |
| Load index | 91 |
| Particularities | Vredestein Quatrac 91V DOT4822 |
| Internet ID | O451937 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4822 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 2055516, 205551691V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | V |
| Load index | 91 |
| Particularities | Vredestein Quatrac 91V DOT4822 |
| Internet ID | O451940 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 3124 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 2055516, 205551691V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 6 |
| Speed rating | V |
| Load index | 91 |
| Particularities | Vredestein Quatrac 91V DOT3124 |