| Internet ID | O450373 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 2622 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 2156516, 2156516C |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | MICHELIN |
| Profieldiepte | 8 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Michelin Crossclimate 107T |
| Internet ID | O450374 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 2622 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 2156516, 2156516C |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | MICHELIN |
| Profieldiepte | 5.6 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Michelin Crossclimate 107T |
| Internet ID | O450375 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 2622 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 2156516, 2156516C |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | MICHELIN |
| Profieldiepte | 6.3 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Michelin Crossclimate 107T |
| Internet ID | O450376 |
| Bandbreedte | 165 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT nummer | 1422 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 1656514, 165651479T |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | KUMHO |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 79 |
| Bijzonderheden | Kumho Ecowing ES31 |
| Internet ID | O450566 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 75 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4318 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1995 |
| Artikelnummer | 1957516, 1957516C |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | BRIDGESTONE |
| Profieldiepte | 8 |
| Snelheidsaanduiding | R |
| Load index | 105 |
| Bijzonderheden | Bridgestone Duravis R660 |
| Internet ID | O451081 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 0724 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2017 |
| Artikelnummer | 2056016, 205601696H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VIKING |
| Profieldiepte | 7.5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 96 |
| Bijzonderheden | Viking Fourtech Plus 96H M+S DOT 0724 |
| Internet ID | O451082 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 0724 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2017 |
| Artikelnummer | 2056016, 205601696H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VIKING |
| Profieldiepte | 7.5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 96 |
| Bijzonderheden | Viking Fourtech Plus 96H M+S DOT 0724 |
| Internet ID | O451103 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 0423 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2022 |
| Artikelnummer | 2156516, 215651698H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 4.9 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 98 |
| Bijzonderheden | Continental Premium Contact 6 DOT0423 |
| Internet ID | O451102 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 0423 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2022 |
| Artikelnummer | 2156516, 215651698H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 4.9 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 98 |
| Bijzonderheden | Continental Premium Contact 6 DOT0423 |
| Internet ID | O451929 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 50 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 2025 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 1855016, 185501681H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 7 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 81 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 81H DOT2025 |
| Internet ID | O451928 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 50 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 2025 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 1855016, 185501681H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 7 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 81 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 81H DOT2025 |
| Internet ID | O451933 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 18 |
| DOT nummer | 0223 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2023 |
| Artikelnummer | 2155518, 215551899V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 6.5 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 99 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac Pro 99V DOT0223 |
| Internet ID | O451932 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 18 |
| DOT nummer | 0223 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2023 |
| Artikelnummer | 2155518, 215551899V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 6.5 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 99 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac Pro 99V DOT0223 |
| Internet ID | O451938 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4822 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 2055516, 205551691V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 91V DOT4822 |
| Internet ID | O451937 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4822 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 2055516, 205551691V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 91V DOT4822 |