| Internet ID | O448762 |
| Tyre width | 165 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT number | 4023 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 1656514 |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 5.3 |
| Particularities | Vredestein Quatrac 5 DOT4023 |
| Internet ID | O448761 |
| Tyre width | 165 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT number | 4023 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 1656514 |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 5.3 |
| Particularities | Vredestein Quatrac 5 DOT4023 |
| Internet ID | O448763 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 1424 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 2056516, 2056516105R |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 6.6 |
| Speed rating | R |
| Load index | 105 |
| Particularities | Firemax VAN 916 105R |
| Internet ID | O448764 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 1424 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 2056516, 2056516105R |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 6.6 |
| Speed rating | R |
| Load index | 105 |
| Particularities | Firemax VAN 916 105R |
| Internet ID | O449177 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4324 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 1956016, 195601697H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 7.5 |
| Speed rating | H |
| Load index | 97 |
| Particularities | Continental Contivancontact 100 DOT4324 |
| Internet ID | O449181 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 3625 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 1954515, 195451578V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | Delinte |
| Profile depth | 7.3 |
| Speed rating | V |
| Load index | 78 |
| Particularities | Delinte DS2 78V |
| Internet ID | O449663 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 3319 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2014 |
| Part number | 1855515, 185551582H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | PIRELLI |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | H |
| Load index | 82 |
| Particularities | Pirelli Cinturato P1 82H |
| Internet ID | O449664 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 0519 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2014 |
| Part number | 1855515, 185551582H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | PIRELLI |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | H |
| Load index | 82 |
| Particularities | Pirelli Cinturato P1 82H |
| Internet ID | O449724 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1924 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2021 |
| Part number | 1856515, 185651588T |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 4.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 88 |
| Particularities | Hankook Kinergy ECO 2 88T |
| Internet ID | O449723 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1924 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2021 |
| Part number | 1856515, 185651588T |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 4.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 88 |
| Particularities | Hankook Kinergy ECO 2 88T |
| Internet ID | O449725 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1421 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2021 |
| Part number | 1856515, 185651588H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | NEXEN |
| Profile depth | 5 |
| Speed rating | H |
| Load index | 88 |
| Particularities | Nexen NBlue HD Plus 88H |
| Internet ID | O449853 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 40 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 2924 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 2054017, 205401784Y |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | Sentury |
| Profile depth | 5.6 |
| Speed rating | Y |
| Load index | 84 |
| Particularities | Sentury Qirin 990 84Y DOT2924 |
| Internet ID | O449852 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 40 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 2924 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 2054017, 205401784Y |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | Sentury |
| Profile depth | 5.6 |
| Speed rating | Y |
| Load index | 84 |
| Particularities | Sentury Qirin 990 84Y DOT2924 |
| Internet ID | O449905 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 40 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 2622 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 2154017, 215401787W |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | delinte |
| Profile depth | 6.5 |
| Speed rating | W |
| Load index | 87 |
| Particularities | Delinte DH2 87W |
| Internet ID | O450373 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 2622 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 2156516, 2156516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | MICHELIN |
| Profile depth | 8 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | Michelin Crossclimate 107T |