| Internet ID | O448343 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 3225 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2019 |
| Artikelnummer | 0216086, 021220 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | SUPERIA |
| Profieldiepte | 7.5 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Superia blue win uhp3 band, in nette staat. 7.5mm. |
| Internet ID | O448762 |
| Bandbreedte | 165 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT nummer | 4023 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2010 |
| Artikelnummer | 1656514 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5.3 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 5 DOT4023 |
| Internet ID | O448761 |
| Bandbreedte | 165 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT nummer | 4023 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2010 |
| Artikelnummer | 1656514 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5.3 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 5 DOT4023 |
| Internet ID | O448763 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 1424 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 2056516, 2056516105R |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 6.6 |
| Snelheidsaanduiding | R |
| Load index | 105 |
| Bijzonderheden | Firemax VAN 916 105R |
| Internet ID | O448764 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 1424 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 2056516, 2056516105R |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 6.6 |
| Snelheidsaanduiding | R |
| Load index | 105 |
| Bijzonderheden | Firemax VAN 916 105R |
| Internet ID | O449177 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4324 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 1956016, 195601697H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 7.5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 97 |
| Bijzonderheden | Continental Contivancontact 100 DOT4324 |
| Internet ID | O449181 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 3625 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 1954515, 195451578V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | Delinte |
| Profieldiepte | 7.3 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 78 |
| Bijzonderheden | Delinte DS2 78V |
| Internet ID | O449663 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 3319 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | 1855515, 185551582H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | PIRELLI |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Pirelli Cinturato P1 82H |
| Internet ID | O449664 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 0519 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | 1855515, 185551582H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | PIRELLI |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Pirelli Cinturato P1 82H |
| Internet ID | O449724 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1924 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2021 |
| Artikelnummer | 1856515, 185651588T |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 4.5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 88 |
| Bijzonderheden | Hankook Kinergy ECO 2 88T |
| Internet ID | O449723 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1924 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2021 |
| Artikelnummer | 1856515, 185651588T |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 4.5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 88 |
| Bijzonderheden | Hankook Kinergy ECO 2 88T |
| Internet ID | O449725 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1421 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2021 |
| Artikelnummer | 1856515, 185651588H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | NEXEN |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 88 |
| Bijzonderheden | Nexen NBlue HD Plus 88H |
| Internet ID | O449853 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 40 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 2924 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 2054017, 205401784Y |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | Sentury |
| Profieldiepte | 5.6 |
| Snelheidsaanduiding | Y |
| Load index | 84 |
| Bijzonderheden | Sentury Qirin 990 84Y DOT2924 |
| Internet ID | O449852 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 40 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 2924 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 2054017, 205401784Y |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | Sentury |
| Profieldiepte | 5.6 |
| Snelheidsaanduiding | Y |
| Load index | 84 |
| Bijzonderheden | Sentury Qirin 990 84Y DOT2924 |
| Internet ID | O449905 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 40 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 2622 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 2154017, 215401787W |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | delinte |
| Profieldiepte | 6.5 |
| Snelheidsaanduiding | W |
| Load index | 87 |
| Bijzonderheden | Delinte DH2 87W |