| Internet ID | O440622 |
| Tyre width | 245 |
| Tyre height | 40 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 1324 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 0211814, 2454017, DOT1324, 02128920, 245X40R17 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 5.8 |
| Speed rating | Y |
| Load index | 95 |
| Particularities | Hankook Ventus Prime 4, 245/40R17 DOT1324 met 5.8mm profiel. |
| Internet ID | O441306 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 0120 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 2254517, 225451791Y |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | DUNLOP |
| Profile depth | 5 |
| Speed rating | Y |
| Load index | 91 |
| Particularities | Dunlop 91W |
| Internet ID | O441307 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 3316 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 2254517, 225451791Y |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | DUNLOP |
| Profile depth | 5 |
| Speed rating | Y |
| Load index | 91 |
| Particularities | Dunlop 91W |
| Internet ID | O441851 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0622 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 2156016, 215601699H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 5.2 |
| Speed rating | H |
| Load index | 99 |
| Particularities | Vredestein Ultrac 99H |
| Internet ID | O441850 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0622 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 2156016, 215601699H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 5.2 |
| Speed rating | H |
| Load index | 99 |
| Particularities | Vredestein Ultrac 99H |
| Internet ID | O441854 |
| Tyre width | 145 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 4722 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 1456515, 145651572T |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 5.3 |
| Speed rating | T |
| Load index | 72 |
| Particularities | Hankook Kinergy S2 72T |
| Internet ID | O441853 |
| Tyre width | 145 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 4722 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 1456515, 145651572T |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 5.3 |
| Speed rating | T |
| Load index | 72 |
| Particularities | Hankook Kinergy S2 72T |
| Internet ID | O442851 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 60 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 5123 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 2156017, 2156017C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | DUNLOP |
| Profile depth | 8.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | Dunlop Ecodrive LT 107T |
| Internet ID | O442853 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 60 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 0825 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 2156017, 2156017C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | BRIDGESTONE |
| Profile depth | 9 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | Bridgestone Duravis All Season EVO 107T |
| Internet ID | O442855 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 60 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 1922 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 2156017, 2156017C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | MICHELIN |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | Michelin Agilis 3 107T |
| Internet ID | O442858 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 3623 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 2055517, 205551795V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | Medallon |
| Profile depth | 7 |
| Speed rating | V |
| Load index | 95 |
| Particularities | Medallon CS+All Season |
| Internet ID | O442857 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 3623 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 2055517, 205551795V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | Medallon |
| Profile depth | 7 |
| Speed rating | V |
| Load index | 95 |
| Particularities | Medallon CS+All Season |
| Internet ID | O443068 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 16 |
| Kind of tyre | Summer |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | delinte |
| Profile depth | 5 |
| Particularities | 195 45 16 Delinte 84V M+S band. |
| Internet ID | O443069 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 16 |
| Kind of tyre | Summer |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2017 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 5 |
| Particularities | 195 50 16C Continental VancoContact |
| Internet ID | O443087 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 1223 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 1955516, 195551691V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | HIFLY |
| Profile depth | 6 |
| Speed rating | V |
| Load index | 91 |
| Particularities | Hifly HF80S 91V |