| Internet ID | O440623 |
| Bandbreedte | 245 |
| Bandhoogte | 40 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 1324 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | 0211814, 2454017, DOT1324, 02128920, 245X40R17 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 5.8 |
| Snelheidsaanduiding | Y |
| Load index | 95 |
| Bijzonderheden | Hankook Ventus Prime 4, 245/40R17 DOT1324 met 5.8mm profiel. |
| Internet ID | O440622 |
| Bandbreedte | 245 |
| Bandhoogte | 40 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 1324 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | 0211814, 2454017, DOT1324, 02128920, 245X40R17 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 5.8 |
| Snelheidsaanduiding | Y |
| Load index | 95 |
| Bijzonderheden | Hankook Ventus Prime 4, 245/40R17 DOT1324 met 5.8mm profiel. |
| Internet ID | O441306 |
| Bandbreedte | 225 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 0120 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2013 |
| Artikelnummer | 2254517, 225451791Y |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | DUNLOP |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | Y |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Dunlop 91W |
| Internet ID | O441307 |
| Bandbreedte | 225 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 3316 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2013 |
| Artikelnummer | 2254517, 225451791Y |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | DUNLOP |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | Y |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Dunlop 91W |
| Internet ID | O441851 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 0622 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 2156016, 215601699H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5.2 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 99 |
| Bijzonderheden | Vredestein Ultrac 99H |
| Internet ID | O441850 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 0622 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 2156016, 215601699H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5.2 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 99 |
| Bijzonderheden | Vredestein Ultrac 99H |
| Internet ID | O441854 |
| Bandbreedte | 145 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 4722 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | 1456515, 145651572T |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 5.3 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 72 |
| Bijzonderheden | Hankook Kinergy S2 72T |
| Internet ID | O441853 |
| Bandbreedte | 145 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 4722 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | 1456515, 145651572T |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 5.3 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 72 |
| Bijzonderheden | Hankook Kinergy S2 72T |
| Internet ID | O442851 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 5123 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2019 |
| Artikelnummer | 2156017, 2156017C |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | DUNLOP |
| Profieldiepte | 8.5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Dunlop Ecodrive LT 107T |
| Internet ID | O442853 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 0825 |
| M+S | Nee |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2019 |
| Artikelnummer | 2156017, 2156017C |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | BRIDGESTONE |
| Profieldiepte | 9 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Bridgestone Duravis All Season EVO 107T |
| Internet ID | O442855 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 1922 |
| M+S | Nee |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2019 |
| Artikelnummer | 2156017, 2156017C |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | MICHELIN |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Michelin Agilis 3 107T |
| Internet ID | O442858 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 3623 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 2055517, 205551795V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | Medallon |
| Profieldiepte | 7 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 95 |
| Bijzonderheden | Medallon CS+All Season |
| Internet ID | O442857 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 3623 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 2055517, 205551795V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | Medallon |
| Profieldiepte | 7 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 95 |
| Bijzonderheden | Medallon CS+All Season |
| Internet ID | O443068 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 16 |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2013 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | delinte |
| Profieldiepte | 5 |
| Bijzonderheden | 195 45 16 Delinte 84V M+S band. |