| Internet ID | O415040 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 1124 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2021 |
| Part number | 215X65R16, 027851, DOT0221, 0036256 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 4.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | Continental vancontact 4season 215/65r16 met 4.5mm profiel. |
| Internet ID | O415041 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 1124 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2021 |
| Part number | 215X65R16, 027851, DOT0221, 0036256 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 6.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | Continental vancontact 4season 215/65r16 met 6.5mm profiel. |
| Internet ID | O415083 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 3322 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 205X55R17, DOT3322 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | roadhog |
| Profile depth | 6 |
| Speed rating | V |
| Load index | 95 |
| Particularities | Allseason band: Roadhog rgas01 205/55r17 met 6mm profiel. |
| Internet ID | O416760 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 20 |
| DOT number | 1322 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 1955520, 19552095H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | RENAULT |
| Profile depth | 6 |
| Speed rating | H |
| Load index | 95 |
| Particularities | Continental Ultra Contact 95H |
| Internet ID | O204308 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| Kind of tyre | Summer |
| Months of warranty | 3 Months |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | GENERAL |
| Profile depth | 5 |
| Speed rating | H |
| Load index | 91 |
| Particularities | ALTIMAX COMFORT |
| Internet ID | O417655 |
| Tyre width | 245 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 18 |
| DOT number | 5120 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2017 |
| Part number | 245X45R18, 02120330, 028426, DOT5120 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 5 |
| Speed rating | W |
| Load index | 96 |
| Particularities | All-season band, Continental All-seasoncontact, 245/45R18, dot5120 met 5mm profiel. |
| Internet ID | O417656 |
| Tyre width | 245 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 18 |
| DOT number | 5120 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2017 |
| Part number | 245X45R18, 02120330, 028426, DOT5120 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 5.5 |
| Speed rating | W |
| Load index | 96 |
| Particularities | All-season band, Continental All-seasoncontact, 245/45R18, dot5120 met 5mm profiel. |
| Internet ID | O417915 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4024 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 215X55R16, 0426215, 0220122, DOT4024 |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | FULDA |
| Profile depth | 7.7 |
| Speed rating | V |
| Load index | 97 |
| Particularities | Zo goed als nieuwe all-season band Fulda Multicontrol, 215/55R16, DOT4024 met 7.7mm profiel. |
| Internet ID | O417912 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4024 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 215X55R16, 0426215, 0220122, DOT4024 |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | FULDA |
| Profile depth | 7.7 |
| Speed rating | V |
| Load index | 97 |
| Particularities | Zo goed als nieuwe all-season band Fulda Multicontrol, 215/55R16, DOT4024 met 7.7mm profiel. |
| Internet ID | O418428 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1323 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 2056515, 0223502, DOT1323, 205X65R15 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | GOODYEAR |
| Profile depth | 5.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 99 |
| Particularities | Goodyear Vector 4seasons gen 3, 205/65r15 met 5.5mm profiel. |
| Internet ID | O418429 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1323 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 2056515, 0223502, DOT1323, 205X65R15 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | GOODYEAR |
| Profile depth | 5.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 99 |
| Particularities | Goodyear Vector 4seasons gen 3, 205/65r15 met 5.5mm profiel. |
| Internet ID | O418430 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1323 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 2056515, 0223502, DOT1323, 205X65R15 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | GOODYEAR |
| Profile depth | 5.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 99 |
| Particularities | Goodyear Vector 4seasons gen 3, 205/65r15 met 5.5mm profiel. |
| Internet ID | O418431 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1323 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 2056515, 0223502, DOT1323, 205X65R15 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | GOODYEAR |
| Profile depth | 5.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 99 |
| Particularities | Goodyear Vector 4seasons gen 3, 205/65r15 met 5.5mm profiel. |
| Internet ID | O419425 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 4923 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 2255017, 225501798Y |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 5.8 |
| Speed rating | Y |
| Load index | 98 |
| Particularities | Vredestein Ultrac 98Y |
| Internet ID | O419922 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4420 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 205X55R16, DOT4420, 0211923, 0255474 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | NOVEX |
| Profile depth | 4 |
| Speed rating | W |
| Load index | 94 |
| Particularities | Novex superspeed A3, 205/55R16 Dot 4420 met 4mm profiel. |