| Internet ID | O415040 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 1124 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2021 |
| Artikelnummer | 215X65R16, 027851, DOT0221, 0036256 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 4.5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Continental vancontact 4season 215/65r16 met 4.5mm profiel. |
| Internet ID | O415041 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 1124 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2021 |
| Artikelnummer | 215X65R16, 027851, DOT0221, 0036256 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 6.5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Continental vancontact 4season 215/65r16 met 6.5mm profiel. |
| Internet ID | O415083 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 3322 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2010 |
| Artikelnummer | 205X55R17, DOT3322 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | roadhog |
| Profieldiepte | 6 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 95 |
| Bijzonderheden | Allseason band: Roadhog rgas01 205/55r17 met 6mm profiel. |
| Internet ID | O416760 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 20 |
| DOT nummer | 1322 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 1955520, 19552095H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | RENAULT |
| Profieldiepte | 6 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 95 |
| Bijzonderheden | Continental Ultra Contact 95H |
| Internet ID | O204308 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | GENERAL |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | ALTIMAX COMFORT |
| Internet ID | O417655 |
| Bandbreedte | 245 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 18 |
| DOT nummer | 5120 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2017 |
| Artikelnummer | 245X45R18, 02120330, 028426, DOT5120 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | W |
| Load index | 96 |
| Bijzonderheden | All-season band, Continental All-seasoncontact, 245/45R18, dot5120 met 5mm profiel. |
| Internet ID | O417656 |
| Bandbreedte | 245 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 18 |
| DOT nummer | 5120 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2017 |
| Artikelnummer | 245X45R18, 02120330, 028426, DOT5120 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 5.5 |
| Snelheidsaanduiding | W |
| Load index | 96 |
| Bijzonderheden | All-season band, Continental All-seasoncontact, 245/45R18, dot5120 met 5mm profiel. |
| Internet ID | O417915 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4024 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2010 |
| Artikelnummer | 215X55R16, 0426215, 0220122, DOT4024 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | FULDA |
| Profieldiepte | 7.7 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 97 |
| Bijzonderheden | Zo goed als nieuwe all-season band Fulda Multicontrol, 215/55R16, DOT4024 met 7.7mm profiel. |
| Internet ID | O417912 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4024 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2010 |
| Artikelnummer | 215X55R16, 0426215, 0220122, DOT4024 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | FULDA |
| Profieldiepte | 7.7 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 97 |
| Bijzonderheden | Zo goed als nieuwe all-season band Fulda Multicontrol, 215/55R16, DOT4024 met 7.7mm profiel. |
| Internet ID | O418428 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1323 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | 2056515, 0223502, DOT1323, 205X65R15 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | GOODYEAR |
| Profieldiepte | 5.5 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 99 |
| Bijzonderheden | Goodyear Vector 4seasons gen 3, 205/65r15 met 5.5mm profiel. |
| Internet ID | O418429 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1323 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | 2056515, 0223502, DOT1323, 205X65R15 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | GOODYEAR |
| Profieldiepte | 5.5 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 99 |
| Bijzonderheden | Goodyear Vector 4seasons gen 3, 205/65r15 met 5.5mm profiel. |
| Internet ID | O418430 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1323 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | 2056515, 0223502, DOT1323, 205X65R15 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | GOODYEAR |
| Profieldiepte | 5.5 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 99 |
| Bijzonderheden | Goodyear Vector 4seasons gen 3, 205/65r15 met 5.5mm profiel. |
| Internet ID | O418431 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1323 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | 2056515, 0223502, DOT1323, 205X65R15 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | GOODYEAR |
| Profieldiepte | 5.5 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 99 |
| Bijzonderheden | Goodyear Vector 4seasons gen 3, 205/65r15 met 5.5mm profiel. |
| Internet ID | O419425 |
| Bandbreedte | 225 |
| Bandhoogte | 50 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 4923 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2010 |
| Artikelnummer | 2255017, 225501798Y |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5.8 |
| Snelheidsaanduiding | Y |
| Load index | 98 |
| Bijzonderheden | Vredestein Ultrac 98Y |
| Internet ID | O419922 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4420 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | 205X55R16, DOT4420, 0211923, 0255474 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | NOVEX |
| Profieldiepte | 4 |
| Snelheidsaanduiding | W |
| Load index | 94 |
| Bijzonderheden | Novex superspeed A3, 205/55R16 Dot 4420 met 4mm profiel. |