| Internet ID | O172277 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1998 |
| Part number | 7701041448, 36948B08E8 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 135120 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Body type | Hatchback |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | LUCAS |
| Internet ID | O172260 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7701041448, 36842A3 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1800 |
| Body type | Hatchback |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | LUCAS |
| Internet ID | O172265 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7701041448, 36842A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 151841 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Body type | Hatchback |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | LUCAS |
| Internet ID | O172266 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7701041448, 36841A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 182494 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Body type | Hatchback |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | LUCAS |
| Internet ID | O172267 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7701041448, 36841A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 208000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Body type | Hatchback |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | LUCAS |
| Internet ID | O172268 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7701041448, 36842A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 253118 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Body type | Estate |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | LUCAS |
| Internet ID | O172262 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7701041448, 36841A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 106662 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Body type | Hatchback |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | LUCAS |
| Internet ID | O172270 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7701041448, 36841A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 130343 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Body type | Hatchback |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | LUCAS |
| Internet ID | O172263 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7701041448, 3715A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1800 |
| Body type | Estate |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | LUCAS |
| Internet ID | O335129 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2008 |
| Part number | 54527211, 288100001N, 288003799R |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Brand of part | VALEO |
| Doors | 4-dr |
| Location | Front |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O155167 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 8200485201, 8200000557 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Adjustable | Electrical |
| Number of wires | 2 |
| Particularities | MERITOR 2 POLIG |
| Internet ID | O155134 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2001 |
| Part number | 8200485201, 8200000557, 820000055 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Adjustable | Electrical |
| Number of wires | 2 |
| Particularities | MERK ARVIN MERITOR |
| Internet ID | O155148 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 8200485201, 8200000557 |
| State | Used |
| Body type | Estate |
| Adjustable | Electrical |
| Number of wires | 2 |
| Particularities | MERITOR 2 POLIG |
| Internet ID | O155149 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 8200485201, 8200000557 |
| State | Used |
| Body type | Estate |
| Adjustable | Electrical |
| Number of wires | 2 |
| Particularities | MERITOR 2 POLIG |