| Brand: | Renault |
| Model: | Renault - Arkana |
| Internet ID | O451933 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 18 |
| DOT number | 0223 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty |
3
Months volgens STIBA voorwaarden. |
| Year of construction | 2023 |
| Part number | 2155518, 215551899V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 6.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 99 |
| Particularities | Vredestein Quatrac Pro 99V DOT0223 |
| Internet ID | O451933 |
| Article number | 2155518, 215551899V |