| Internet ID | O442199 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 0392023219, 925164GA0A, 00925164GA0A |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 150081 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | 3 polige stekker. |
| Internet ID | O442202 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 0392023219, 925164GA0A, 00925164GA0A |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 150081 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | 3 polige stekker. |
| Internet ID | O442934 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 9806790980, 1201J8, 9806790780 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 150881 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | PIERBURG |
| Particularities | 3 polig. |
| Internet ID | O445420 |
| Gearbox | 8-speed |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2022 |
| Part number | 9843217680, 009843217680 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 130691 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | PSA |
| Particularities | Is een 4 wegklep. |
| Internet ID | O445421 |
| Gearbox | 8-speed |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2022 |
| Part number | 9818812580, 009818812580 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 130691 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | ORIGINEEL |
| Particularities | Dubbele waterpomp + steun. |
| Internet ID | O445422 |
| Gearbox | 8-speed |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2022 |
| Part number | 9823813380, 009823813380 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 130691 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | Pomp verwarming. |
| Internet ID | O445840 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 1201J8, 9806790780, 704386100 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 193911 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | PIERBURG |
| Particularities | Met steun. |
| Internet ID | O446879 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2024 |
| Part number | 212309316R, 212309316 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Common Rail (Turbo) |
| Engine capacity | 1995 |
| Odometer reading | 24780 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BITRON |
| Particularities | 2 polig. |
| Internet ID | O447280 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2020 |
| Part number | 0392023219, 925164GA0A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 999 |
| Odometer reading | 134588 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | 3 polige stekker. |
| Internet ID | O447091 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 922304507R, 922304507 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 999 |
| Odometer reading | 135098 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | ORIGINEEL |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O447374 |
| Gearbox | 7-speed |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 0392023294, 144B06803R |
| State | Used |
| Type of engine | Multipoint Petrol Injection (Turbo), Petrol |
| Engine capacity | 1300 |
| Odometer reading | 162225 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O447610 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 144B00004R, 144B00004 |
| State | Used |
| Type of engine | Multipoint Petrol Injection (Turbo), Petrol |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 256120 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O448554 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2014 |
| Part number | 9806790980, 9806790780, 1201N1, 009806790780, 704906, 70490603 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 204851 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | PIERBURG |
| Particularities | 3 polige stekker. |
| Internet ID | O450132 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2021 |
| Part number | 0392023294, 144B06803R |
| State | Used |
| Type of engine | Multipoint Petrol Injection (Turbo), Petrol |
| Engine capacity | 1332 |
| Odometer reading | 64474 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | Met steun. |
| Internet ID | O451322 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 0392023294, 144B06803R, 00144B06803R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1332 |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | 3 polige stekker. |