| Internet ID | O429118 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 1119 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 2255517, 225X55R17, 025259, 0261171, DOT1119 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | Delinte |
| Profile depth | 5.2 |
| Speed rating | W |
| Load index | 101 |
| Particularities | Delinte DH2 met 5,2mm profiel |
| Internet ID | O429882 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0818 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 2056516, 2056516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 8 |
| Speed rating | T |
| Load index | 105 |
| Particularities | Continental Contivancontact 200 105T |
| Internet ID | O430568 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4320 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2014 |
| Part number | 1956016, 195601693V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | NOKIAN |
| Profile depth | 6.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 93 |
| Particularities | Nokian Seasonproof 93V |
| Internet ID | O430745 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 3615 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 2157015, 025485, 215X70R15, 59905 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BRIDGESTONE |
| Profile depth | 5.8 |
| Speed rating | S |
| Load index | 107 |
| Particularities | Bridgestone Duravis 215/70R15 met 5.8mm profiel. |
| Internet ID | O430746 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 3615 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 2157015, 025485, 215X70R15, 59905 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BRIDGESTONE |
| Profile depth | 5.8 |
| Speed rating | S |
| Load index | 107 |
| Particularities | Bridgestone Duravis 215/70R15 met 5.8mm profiel. |
| Internet ID | O430747 |
| Tyre width | 215 |
| Tyre height | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 3615 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 2157015, 025485, 215X70R15, 59905 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BRIDGESTONE |
| Profile depth | 7.9 |
| Speed rating | S |
| Load index | 107 |
| Particularities | Bridgestone Duravis 215/70R15 met 7.9mm profiel. |
| Internet ID | O431692 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 3519 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2007 |
| Part number | 1955516, 195551687H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | MICHELIN |
| Profile depth | 4 |
| Speed rating | H |
| Load index | 87 |
| Particularities | Michelin Primacy 4 87H |
| Internet ID | O432116 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 0925 |
| Kind of tyre | Summer |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 2055017, 205X50R17, 021568, 021064, DOT0925 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | SUPERIA |
| Profile depth | 5.6 |
| Speed rating | W |
| Load index | 93 |
| Particularities | Superia Ecoblue UHP 205/55R17 met 5.6mm profiel. |
| Internet ID | O432117 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 0925 |
| Kind of tyre | Summer |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 2055017, 205X50R17, 021568, 021064, DOT0925 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | SUPERIA |
| Profile depth | 5.6 |
| Speed rating | W |
| Load index | 93 |
| Particularities | Superia Ecoblue UHP 205/55R17 met 5.6mm profiel. |
| Internet ID | O432118 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 0124 |
| Kind of tyre | Summer |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 2055017, 205X50R17, DOT0124, 021568, 021064 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | SUPERIA |
| Profile depth | 4.8 |
| Speed rating | W |
| Load index | 93 |
| Particularities | Superia Ecoblue UHP 205/55R17 met 5.6mm profiel. |
| Internet ID | O432119 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 70 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 1317 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 2257016, 021703, 0013167, DOT1317, 225X70R16 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | MAXXIS |
| Profile depth | 4.4 |
| Speed rating | R |
| Load index | 12 |
| Particularities | Maxxis Vanpro 225/70R16 met 4.4mm profiel. |
| Internet ID | O433095 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 4317 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2014 |
| Part number | 2257015, 026753, 002841, 225X70R15 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | PIRELLI |
| Profile depth | 8.5 |
| Speed rating | S |
| Load index | 110 |
| Particularities | Pirelli Carrier 225/70R15 met 8.5mm profiel. |
| Internet ID | O433099 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 2221 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2014 |
| Part number | 2257015, 026753, 002841, 225X70R15 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | UNIROYAL |
| Profile depth | 6 |
| Speed rating | R |
| Load index | 110 |
| Particularities | Uniroyal 225/70R15 met 6mm profiel. |
| Internet ID | O433101 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 2221 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2014 |
| Part number | 2257015, 026753, 002841, 225X70R15 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | UNIROYAL |
| Profile depth | 7 |
| Speed rating | R |
| Load index | 110 |
| Particularities | Uniroyal 225/70R15 met 7mm profiel. |
| Internet ID | O433804 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 0521 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 1855515, 185551582V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | TYFOON |
| Profile depth | 6 |
| Speed rating | V |
| Load index | 82 |
| Particularities | Tyfoon Successor 7 82V DOT 0923 |