| Internet ID | O144856 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7700834346, 0130821721 |
| State | Used |
| Body type | Saloon |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | BOSCH 2 POLIG |
| Internet ID | O144857 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7700834346, 77008343460 |
| State | Used |
| Body type | Saloon |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | BOSCH 2 POLIG |
| Internet ID | O144854 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7700834346, 0130821721 |
| State | Used |
| Body type | Saloon |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | BOSCH |
| Internet ID | O144859 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7700834346, 400326A |
| State | Used |
| Body type | Hatchback |
| Adjustable | Electrical |
| Internet ID | O144849 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1996 |
| Part number | 7700834346, 400326A |
| State | Used |
| Body type | Hatchback |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | ROCKWELL |
| Internet ID | O144851 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1996 |
| Part number | 7700834346, 400326A |
| State | Used |
| Body type | Hatchback |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | ROCKWEL |
| Internet ID | O144852 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1996 |
| Part number | 7700834346, 400326A |
| State | Used |
| Body type | Hatchback |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | ROCKWEL |
| Internet ID | O144850 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1996 |
| Part number | 7700834346, 400326 |
| State | Used |
| Body type | Hatchback |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | ROCKWELL |
| Internet ID | O144853 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 7700834346, 0130821721 |
| State | Used |
| Body type | Hatchback |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | BOSCH |
| Internet ID | O194474 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 543021082R, 7700434161 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine capacity | 1900 |
| Odometer reading | 98658 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Compartment |
| Brand of part | RENAULT |
| Doors | 2-dr |
| Particularities | VEER ORANGE GEEL |
| Internet ID | O194475 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700434161, 8200663651 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine capacity | 1900 |
| Odometer reading | 77845 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Brand of part | RENAULT |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | VEER ROOD ROZE |
| Internet ID | O196176 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2004 |
| Part number | 8200663650, 8200348820, 8200040087 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 290000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Saloon |
| Brand of part | RENAULT |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | VEER ROOD WIT |
| Internet ID | O258899 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | D7R49, 8200628426, 7711134802 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | F9Q800 |
| Engine capacity | 1900 |
| Odometer reading | 77845 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Brand of part | VALEO |
| Particularities | Is getest op werking |
| Internet ID | O258898 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2001 |
| Part number | 8200049826, 8200028483, 7700104674, 8200082782, D7E22 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4J750 |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 168114 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Brand of part | VALEO |