| Internet ID | O295743 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 288100941R, 9259072, W000001615 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Compartment |
| Brand of part | VALEO |
| Doors | 2-dr |
| Particularities | IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O143979 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2001 |
| Part number | 0130821721, 8200038152, 7700834393 |
| State | Used |
| Body type | Compartment |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | BOSCH 2 POLIG |
| Internet ID | O143978 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2001 |
| Part number | 7700848413, 400371 |
| State | Used |
| Body type | Convertible |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | MERITOR |
| Internet ID | O143977 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | 0130821721, 8200038152 |
| State | Used |
| Body type | Compartment |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | KLEMMETJE AFGEBROKEN BOSCH 2 POLIG |
| Internet ID | O143974 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1999 |
| Part number | 8200038152, 400468T2 |
| State | Used |
| Body type | Compartment |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | MERITOR LET OP ALLEEN DE MOTOR |
| Internet ID | O143975 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1999 |
| Part number | 8200038152, 7700834393 |
| State | Used |
| Body type | Compartment |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | BOSCH 2 POLIG |
| Internet ID | O143970 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1996 |
| Part number | 400326A, 8200038152 |
| State | Used |
| Body type | Compartment |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | ROCKWELL |
| Internet ID | O143972 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1996 |
| Part number | 400326A, 8200038152 |
| State | Used |
| Body type | Compartment |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | ROCKWEL |
| Internet ID | O143969 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1996 |
| Part number | 400326A, 8200038152 |
| State | Used |
| Body type | Compartment |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | ROCKWELL |
| Internet ID | O143971 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1996 |
| Part number | 8200038152, 400326 |
| State | Used |
| Body type | Compartment |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | ROCKWELL |
| Internet ID | O143254 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 807216718R, 807210002R, 0130822479, 807310004R |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Brand of part | BROSE |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | BOSCH MAGNETI MARELLI |
| Internet ID | O143263 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 807310246R, 807216718R, 807210002R, 807310596R |
| State | Used |
| Body type | Estate |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | BROSE 32 POLIG |
| Internet ID | O143265 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 807310246R, 807216718R, 807210002R, 807310596R |
| State | Used |
| Body type | Estate |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | 2 AANSLUITINGEN 1E 27 POLIG 2E 5 POLIG |
| Internet ID | O155598 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 8201010921, 8200028068 |
| State | Used |
| Body type | Hatchback |
| Adjustable | Electrical |
| Particularities | MERITOR 6 POLIG |