| Internet ID | O169408 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | 8200399700, 8200292072 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine capacity | 1900 |
| Drive | Front wheel |
| Odometer reading | 189221 |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Brand of part | VISTEON |
| Internet ID | O171151 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | 7701208976, 8200501456 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | VALEO |
| Airco | Yes (empty) |
| Particularities | VALEO CLIMATE CONTROL |
| Internet ID | O171149 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | F666445V, 7701055146 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | VALEO |
| Airco | Yes (empty) |
| Particularities | VALEO MET GEWONE AIRCO GEEN CLIMATE |
| Internet ID | O171145 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | F666447X, 7701055145 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | VALEO |
| Airco | No |
| Particularities | VALEO ZONDER AIRCO !!! |
| Internet ID | O171152 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | F666445V, 7701055146 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | VALEO |
| Airco | Yes |
| Particularities | VALEO GEEN CLIMATE CONTROL |
| Internet ID | O171154 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | F666445V, 7701055146 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | VALEO |
| Airco | Yes |
| Particularities | VALEO MET DRAAI KNOPPEN |
| Internet ID | O304369 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 272108241R, 272104937R, T1001277N |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1998 |
| Odometer reading | 124554 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Compartment |
| Brand of part | RENAULT |
| Airco | Airco |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O320484 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 272108241R, 272104937R, NT1009074B |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 131915 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Brand of part | VALEO |
| Airco | Airco |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O349943 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 272108241R, 272104937R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 167411 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Brand of part | RENAULT |
| Airco | Airco |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O359182 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 272108241R, 272104937R, 7701071520, 272100042R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 228711 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Brand of part | ALFA ROMEO |
| Airco | Airco |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O264580 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | T954061B, 271505535R |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Airco | Airco |
| Particularities | NIEUWE WEERSTAND , GEDEMONTEERD UIT AUTO MET 0 KILOMETER |
| Internet ID | O264582 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | T954061B, 271505535R, 1ZB162520047 |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Airco | Yes |
| Particularities | MERK VALEO, 2 PINS STEKKER |
| Internet ID | O264579 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 7701209850, 145RDP4U9 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Airco | Airco |
| Particularities | MERK VALEO, ALUMINIUM WEERSTAND |
| Internet ID | O264575 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 7701209850, T1017845R, 145R06IFQ |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Airco | Manual |
| Particularities | MERK VALEO, ALUMINIUM WEERSTAND |