| Internet ID | O174614 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 280346458R, 280340616R, 280340011R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel |
| Engine code | K9K834 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 93449 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Particularities | JOHNSON CONTROLS |
| Internet ID | O235175 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 135005H60A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 102126 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | ALUMINIUM DEKSEL |
| Internet ID | O339660 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 135005H60A, 13500 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 134736 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O235172 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 8200294625, 7702035526 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4M858 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 48366 |
| Classification code | A2 |
| Particularities | ALUMINIUM DEKSEL |
| Internet ID | O322220 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 135005H60A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 131915 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O354389 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 135005H60A, 135005H60 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 167411 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O235171 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 8200294625 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4M858 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 204935 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C1 |
| Particularities | BOVENSTE ALUMINIUM DEKSEL |
| Internet ID | O336470 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 545018194R, 545014055R, 8660005371 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1397 |
| Drive | Front wheel |
| Odometer reading | 134736 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O295754 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 545010011R, 545010011R0 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1998 |
| Drive | Front wheel |
| Odometer reading | 111521 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Compartment |
| Particularities | MEGANE RS, IN NETTE STAAT |
| Internet ID | O273563 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 545018194R, 545014055R, 545014J55R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine capacity | 1500 |
| Drive | Front wheel |
| Odometer reading | 142400 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Internet ID | O320125 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 545018194R, 545014055R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1397 |
| Drive | Front wheel |
| Odometer reading | 131915 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O350075 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 545018194R, 545014055R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1397 |
| Drive | Front wheel |
| Odometer reading | 167411 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O336472 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 545008682R, 545009207R, 8660005370 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1397 |
| Drive | Front wheel |
| Odometer reading | 134736 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O295753 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 545000010R, 545000010R0 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1998 |
| Drive | Front wheel |
| Odometer reading | 111521 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Compartment |
| Particularities | MEGANE RS, IN NETTE SAAT |
| Internet ID | O287212 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 545008682R, 545045297R, 545045297 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Direct Injection (Turbo) |
| Engine capacity | 1461 |
| Drive | Front wheel |
| Odometer reading | 195456 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |