| Internet ID | O222027 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 8200785132, 8200509516, 8200528372, 8200509552, 215854212A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4M812 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 135002 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Particularities | LET OP ALLEEN DE COMPUTER |
| Internet ID | O222026 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 8200399038, R0410B034A, 7711497049, 7711497216, 8200512163 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K724 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 174992 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Particularities | DELPHI MET COMP BSI EN 1 SLEUTEL |
| Internet ID | O222029 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 8200785132, 8200509516, 8200509552, 215854212A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4M813 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 179664 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | JOHNSON CONTROLS MET COMP BSI ELECTR STUURSLOT EN 1 SLEUTEL |
| Internet ID | O222030 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 8200399038, 8200513163, R0410B034A, 7711497049, 7711497216 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K724 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 255577 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | DELPHI MET COMP BSI ELECTR STUURSLOT EN 2 X SLEUTELS |
| Internet ID | O148726 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 6 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | ZONDER KEYLESS GO |
| Internet ID | O148727 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 6 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | MET KEYLESS-GO |
| Internet ID | O148714 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 2 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | ROCKWEL 2 POLIG |
| Internet ID | O148715 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 2 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | MERK ROCKWELL |
| Internet ID | O148716 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 2 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | MERITOR 2 POLIG |
| Internet ID | O148717 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 2 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | MERK ROCKWELL |
| Internet ID | O148718 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 2 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | MERK ROCKWELL |
| Internet ID | O148719 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 2 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | MERK ROCKWELL , 2 POLIG |
| Internet ID | O148720 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 2 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | MERK ROCKWELL |
| Internet ID | O148693 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2001 |
| Part number | 7700434602 |
| State | Used |
| Body type | MPV |
| Central locking | Yes |
| Number of wires | 2 |
| Number of plugs | 1 |
| Particularities | ROCKWEL 2 POLIG |