| Internet ID | O136352 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | 7701045717, 7700420127 |
| State | Used |
| Body type | Hatchback |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | HELDER GLAS LET OP BOUTJE EN KLEM AFGEBROKEN |
| Internet ID | O136350 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1998 |
| Part number | 7701045717, 77010457170 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Brand of part | VALEO |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | BEETJE STEENSLAG |
| Internet ID | O232308 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2007 |
| Part number | 7701065299, 77010652990 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | M4R704 |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 163830 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Internet ID | O232306 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2007 |
| Part number | 548225 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | F4R714 |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 215493 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | UITLAAT ZIJDE MERK DAYCO |
| Internet ID | O232307 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2007 |
| Part number | 7701065300, 13025CK81A, 13025CK81A0 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | M4R704 |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 163830 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | +VERSTELLING |
| Internet ID | O232296 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700108671, 8200782671, 8200539619, L972064 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | F4P770 |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 58223 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Particularities | VAN DE UITLAAT MET TRILLINGS DEMPER |
| Internet ID | O232297 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7700109966, 7701471632, 7701477098, M3100 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | F4P774 |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 165890 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C2 |
| Particularities | VAN DE UITLAAT |
| Internet ID | O232300 |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 9630203380, 9632257880, 9619964080 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | L7X731 |
| Engine capacity | 3000 |
| Odometer reading | 182451 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | UITLAATZIJDE, VERSTELBAAR TANDWIEL IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O232301 |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 9630203380, 9632257880, 9619964080 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | L7X731 |
| Engine capacity | 3000 |
| Odometer reading | 182451 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | UITLAATZIJDE, VERSTELBAAR TANDWIEL IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O232295 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2001 |
| Part number | 2552905, 7700108671, 8200782671, 8200539619 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | F4P770 |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 226000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MERK DAYCO MET TRILLINGSDEMPER |
| Internet ID | O232294 |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2001 |
| Part number | 9630203380, 9632257880, 9619964080 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | L7X731 |
| Engine capacity | 3000 |
| Odometer reading | 24507 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Particularities | MET AUTOMATISCHE SPANNER |
| Internet ID | O237401 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2007 |
| Part number | 7701065066, 11110CK80A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | M4R704 |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 163830 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN BEHUIZING HITACHI CK8 |
| Internet ID | O167819 |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2007 |
| Part number | 4M0175R2A |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 182144 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | MERK COBRA AT |
| Internet ID | O138677 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2008 |
| Part number | 8200412438, 1810071008, 602847, 284421300R |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Colour of part | Black, ZWART |
| Location | NA |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |