Rated excellent
| Brand: | Fiat |
| Model: | Fiat - 500 |
| Internet ID | O443068 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 16 |
| Kind of tyre | Summer |
| Months of warranty |
3
Months volgens STIBA voorwaarden. |
| Year of construction | 2013 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | delinte |
| Profile depth | 5 |
| Particularities | 195 45 16 Delinte 84V M+S band. |
| Internet ID | O443068 |
| Article number |
| Internet ID | O420110 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 3723 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 0213815, 185X55R15, DOT3723, 0297962 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | Sentury |
| Profile depth | 4.7 |
| Speed rating | V |
| Load index | 82 |
| Particularities | Sentury Qirin 990, 185/55R15 met 4.7mm profiel. |
| Internet ID | O388984 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1022 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 0210819, 0284178, 185X55R15, DOT1022 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 6 |
| Speed rating | H |
| Load index | 82 |
| Particularities | Zomerband, Continental Ultracontact, 185/55R15 met 6mm profiel. |
| Internet ID | O371789 |
| Tyre width | 175 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 14 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2008 |
| Part number | 1756514, DOT2721, 0222995 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | GOODYEAR |
| Profile depth | 6.5 |
| Speed rating | H |
| Load index | 86 |
| Particularities | Goodyear Vector all season band, maat 175/65r14 met 6.5mm profiel. |
| Internet ID | O381149 |
| Tyre width | 175 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT number | 2023 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 024031, 1756514, 0280419, DOT2023 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 6.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 82 |
| Particularities | All-season band, Vredestein Qautrac5, 175/65r14 met 6.5mm profiel. |
