Rated excellent
| Brand: | Fiat |
| Model: | Fiat - 500 |
| Internet ID | O443066 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 16 |
| Kind of tyre | Summer |
| Months of warranty |
3
Months volgens STIBA voorwaarden. |
| Year of construction | 2013 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | delinte |
| Profile depth | 5 |
| Particularities | 195 45 16 Delinte 84V M+S band. |
| Internet ID | O443066 |
| Article number |
| Internet ID | O430724 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 2323 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 1855515, 0257062, 026956, 185X55R16 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | goldline |
| Profile depth | 6.6 |
| Speed rating | H |
| Load index | 86 |
| Particularities | Goldline GL 4sezson 185/55R15 met 6.6mm profiel. |
| Internet ID | O381151 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 4918 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 1855515, 0216146, 0211973, DOT4918 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | GOODYEAR |
| Profile depth | 5 |
| Speed rating | H |
| Load index | 82 |
| Particularities | Zomer-band, Goodyear Efficient Grip, 185/55r15 met 5 mm profiel. |
| Internet ID | O454902 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4821 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2022 |
| Part number | 1955516, 195551691H |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | KLEBER |
| Profile depth | 6 |
| Speed rating | H |
| Load index | 91 |
| Particularities | Kleber Quadraxer 2 91H DOT4821 |
