| Internet ID | O426537 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 3823 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 2055516, 205X55R16, 029936, 02108682 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 4.2 |
| Speed rating | H |
| Load index | 94 |
| Particularities | Hankook kinergy 4s2 met 4.2mm profiel |
| Internet ID | O426538 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 3823 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 2055516, 205X55R16, 029936, 02108682 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 4.4 |
| Speed rating | H |
| Load index | 94 |
| Particularities | Hankook kinergy 4s2 met 4.4mm profiel. |
| Internet ID | O427105 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 0424 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 2055517, 205551795V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Profile depth | 6.8 |
| Speed rating | V |
| Load index | 95 |
| Particularities | Continental Allseason Contact 2 95V |
| Internet ID | O428575 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4221 |
| Kind of tyre | All season |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 1955516, 195551691V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 4.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 91 |
| Particularities | Vredestein Quatrac 5 AO 91V |
| Internet ID | O428577 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0823 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 2056516, 2056516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | BRIDGESTONE |
| Profile depth | 7 |
| Speed rating | T |
| Load index | 105 |
| Particularities | Bridgestone Duravis VAN 105T |
| Internet ID | O428578 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0823 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 2056516, 2056516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | BRIDGESTONE |
| Profile depth | 6.6 |
| Speed rating | T |
| Load index | 105 |
| Particularities | Bridgestone Duravis VAN 105T |
| Internet ID | O428579 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0823 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 2056516, 2056516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | BRIDGESTONE |
| Profile depth | 6 |
| Speed rating | T |
| Load index | 105 |
| Particularities | Bridgestone Duravis VAN 105T |
| Internet ID | O428580 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 0823 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 2056516, 2056516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | BRIDGESTONE |
| Profile depth | 7 |
| Speed rating | T |
| Load index | 105 |
| Particularities | Bridgestone Duravis VAN 105T |
| Internet ID | O429119 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 1119 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 2255517, 225X55R17, 025259, 0261171, DOT1119 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | Delinte |
| Profile depth | 5.2 |
| Speed rating | W |
| Load index | 101 |
| Particularities | Delinte DH2 met 5,2mm profiel |
| Internet ID | O429118 |
| Tyre width | 225 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 17 |
| DOT number | 1119 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 2255517, 225X55R17, 025259, 0261171, DOT1119 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | Delinte |
| Profile depth | 5.2 |
| Speed rating | W |
| Load index | 101 |
| Particularities | Delinte DH2 met 5,2mm profiel |
| Internet ID | O436043 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 2924 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 2056516, 2056516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | Delinte |
| Profile depth | 7.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 105 |
| Particularities | Delinte AW6 VAN |
| Internet ID | O436042 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 2924 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 2056516, 2056516C |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | Delinte |
| Profile depth | 7.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 105 |
| Particularities | Delinte AW6 VAN |
| Internet ID | O436243 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 3524 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 1955516, 195551687V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VIKING |
| Profile depth | 5.8 |
| Speed rating | V |
| Load index | 87 |
| Particularities | Viking Protech Newgen 87V |
| Internet ID | O438558 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4923 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2020 |
| Part number | VANTRALT |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 105 |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O438560 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 1723 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2020 |
| Part number | RADIALRA28E |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 5.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 105 |
| Particularities | In nette staat. |