| Internet ID | O235369 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 8200559015 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | D4F786 |
| Engine capacity | 1200 |
| Odometer reading | 83670 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IS HET KUNSTSTOF DEEL |
| Internet ID | O235412 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 8200059788 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | D7F800 |
| Engine capacity | 1200 |
| Odometer reading | 63220 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | BOVENSTE ALUMINIUM DEKSEL DAT OOK ALS MOTORSTEUN DIENT. |
| Internet ID | O235287 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 8200795012 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K836 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 160725 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Internet ID | O235093 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 8200468152 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K832 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 116000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MERK STEEP |
| Internet ID | O235285 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 8200795017, 008200795017 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K836 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 160725 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O235172 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 8200294625, 7702035526 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4M858 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 48366 |
| Classification code | A2 |
| Particularities | ALUMINIUM DEKSEL |
| Internet ID | O235092 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 8200795012, 135611020R, 135613805R, 8200958221, 135029443R, 135024340R, 135024451R, 135029658R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K832 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 116000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IS EEN SET VAN 2 KUNSTSTOF DEKSELS |
| Internet ID | O295322 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 135005H60A, 13500 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 125179 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O322220 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 135005H60A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 131915 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O346933 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 10100CZ05A, 7701065113, 0906238147 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | M4R711 |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 115077 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O354389 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 135005H60A, 135005H60 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 167411 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O235410 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 8200059788, 7700870068, 7700101259, 7700101258 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | D7F800 |
| Engine capacity | 1200 |
| Odometer reading | 94500 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | ALUMINIUM DEKSEL DAT OOK ALS MOTORSTEUN OPHANGPUNT DIENT |
| Internet ID | O235411 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 8200059788, 7700870068, 7700101259, 7700101258 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | D7F800 |
| Engine capacity | 1200 |
| Odometer reading | 80922 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | BOVENSTE ALUMINIUM DEKSEL |
| Internet ID | O235171 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 8200294625 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4M858 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 204935 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C1 |
| Particularities | BOVENSTE ALUMINIUM DEKSEL |
| Internet ID | O357807 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 8200294625, 82002946250 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4M858 |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 178757 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Particularities | Bovenste aluminium deel. |