| Internet ID | O394450 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 123033448R, 123035H60A, 5H60A90803R5 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 213924 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 1.4 Tce |
| Internet ID | O394549 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 123038614R, 123038614 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4B400 |
| Engine capacity | 898 |
| Odometer reading | 133086 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 900TCe |
| Internet ID | O397409 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 123033245R, 8200544135 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4J780 |
| Engine capacity | 1390 |
| Odometer reading | 185089 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O398096 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 123033448R, 123035H60A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 137000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 1400 TCe |
| Internet ID | O400744 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2017 |
| Part number | 123034219R, 123034219 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Common Rail (Turbo) |
| Engine code | R9M413 |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 120351 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 1.6 DCI. |
| Internet ID | O401668 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 123038614R, 123038614 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4B408 |
| Engine capacity | 898 |
| Odometer reading | 93895 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 3 cilinder. |
| Internet ID | O402234 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 123038614R, E102119A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4B400 |
| Engine capacity | 898 |
| Odometer reading | 169138 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O404304 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2017 |
| Part number | 123034219R, 123034219 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Common Rail (Turbo) |
| Engine code | R9M413 |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 120000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O404626 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 123038614R, 123038614 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4B400 |
| Engine capacity | 898 |
| Odometer reading | 181019 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O410204 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 8200805671, 008200805671 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Common Rail (Turbo) |
| Engine code | M9T702 |
| Engine capacity | 2298 |
| Odometer reading | 175000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O415642 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2018 |
| Part number | 123033448R, 123033448 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H5F408 |
| Engine capacity | 1197 |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O415798 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 8200637900, 008200637900 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | D7F800 |
| Engine capacity | 1149 |
| Odometer reading | 146806 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O416074 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 123033245R, 123033245 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | K4M834 |
| Engine capacity | 1598 |
| Odometer reading | 159446 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A3 |
| Particularities | Wel wat roest op. |
| Internet ID | O419528 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 123033245R, 123033245 |
| State | Used |
| Type of engine | Multipoint Petrol Injection |
| Engine code | K4M834 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 245606 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O421833 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 123033245R, 123033245 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Common Rail (Turbo) |
| Engine code | K9K837 |
| Engine capacity | 1461 |
| Odometer reading | 187959 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In goede staat. |