| Internet ID | O279683 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 123003948R, 123006354R, 123002685R, 19906, 415040010 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 209539 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | LUK |
| Diam. | 30 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O364089 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 8200214391, 123111856R, 123007043R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Common Rail High Pressure, Diesel, Diesel Common Rail |
| Engine code | K9K834 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 161458 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | VALEO |
| Diam. | 28 |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O315832 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | N300148172, N749650001R |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Colour of part | Black, Zwart |
| Doors | 4-dr |
| Interior code | TICUI1 |
| Location | Rear |
| Particularities | Is de deksel van het opbergvak op de grond van rij 2 in goede staat. |
| Internet ID | O336172 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | N300148172, N749850001R |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Colour of part | Black, Zwart |
| Doors | 4-dr |
| Interior code | TICUI3 |
| Location | Rear |
| Particularities | Is de deksel van het opbergvak op de grond van rij 2 in goede staat. |
| Internet ID | O357856 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 749853418R, 00749853418 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Colour of part | Black, Zwart |
| Doors | 4-dr |
| Interior code | DRAP04 |
| Location | Rear |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O337091 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 749850001R, 300148172 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Colour of part | Black, Zwart |
| Doors | 4-dr |
| Interior code | DRAP04 |
| Location | Front |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O337090 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 749850001R, 300148172 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Colour of part | Black, Zwart |
| Doors | 4-dr |
| Interior code | DRAP04 |
| Location | Front |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O357855 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 749853418R, 00749853418 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Colour of part | Black, Zwart |
| Doors | 4-dr |
| Interior code | DRAP04 |
| Location | Rear |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O252832 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 8200558438, RCS812, 8200558438A |
| No. | 258 |
| State | Used |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 203016 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MERK NAGARES |
| Internet ID | O252845 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 110678071R, PDR812 |
| State | Used |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 162123 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MERK NAGARES |
| Internet ID | O252846 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 110678071R |
| State | Used |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 75644 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Particularities | MERK NAGARES IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O286211 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 110678071R, 110678071 |
| State | Used |
| Engine capacity | 1461 |
| Odometer reading | 61357 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O237573 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 147350364R, 147357082R, 20740066C |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 9332 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Internet ID | O318492 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 147350364R, 21630031A |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Direct Injection (Turbo) |
| Engine code | K9K656 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 67532 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O237571 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 147350364R, 147357082R, 20940248B |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 115321 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C1 |
| Body type | Estate |
| Particularities | IN GOEDE STAAT |