| Internet ID | O443488 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 224337085R, 224337085 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 210974 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | ELDOR |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O443489 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 224337085R, 224337085 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 210974 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | ELDOR |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O443490 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 224337085R, 224337085 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 210974 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | ELDOR |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O443492 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 121003081R, 120A13783R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 210974 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | Drijf stang met zuiger. |
| Internet ID | O443493 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 121003081R, 120A13783R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 210974 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | Drijf stang met zuiger. |
| Internet ID | O443494 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 121003081R, 121003081 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 210974 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | Alleen de drijfstang. |
| Internet ID | O443504 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 110171658R, 111104384R, 111107170R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H5F400 |
| Engine capacity | 1197 |
| Classification code | A2 |
| Material | Alloy |
| Sensor | No |
| Particularities | Is het aluminium deel. |
| Internet ID | O443505 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 130255H60B, 130255H60A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J7700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 93048 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 1,4 TCe |
| Internet ID | O443506 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 118322415R, 132648303R, 132653841R, 118326369R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H5F400 |
| Engine capacity | 1197 |
| Odometer reading | 173596 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | Is een aluminium deksel. |
| Internet ID | O443508 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 111105H60A, 110172481R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J7700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Classification code | A2 |
| Material | Alloy |
| Sensor | Yes |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O443512 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 110413799R, 110413799 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J7700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Kilowatt | 96 |
| Odometer reading | 93048 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | X |
| Particularities | Gecontroleerde cilinderkop, lekt op de vacuumtest. (kleppen dienen ingeschuurd te worden) |
| Internet ID | O443513 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 13265XHD7X, 13265XHD7 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J7700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 93048 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | Aluminium 1.4 TCe |
| Internet ID | O443514 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 135005H60A, 135005H60 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J7700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 93048 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | Aluminium 1.4 TCe |
| Internet ID | O443517 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 8201141604, 166004350R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H5F400 |
| Engine capacity | 1197 |
| Odometer reading | 173596 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | ORIGINEEL |
| Particularities | 2 polig. |
| Internet ID | O443518 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 8201141604, 166004350R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H5F400 |
| Engine capacity | 1197 |
| Odometer reading | 173596 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | ORIGINEEL |
| Particularities | 2 polig. |