| Internet ID | O357765 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2010 |
| Part number | 809610006R, 00809610006 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 228711 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O220507 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 8200309691, 8200780028, 8200724392, 8200305576, U118400340J, 8200197424, 8200261825, 8200292068, 8200309696, 8200306434, 8200306433, 8200309698, 8200309690, 8200306435, 8200525388, 8200351186, 8200412549, 8200606828 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | F4R770, F4R770KAPOT, KAPOT |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 157651 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IS DE UCH |
| Internet ID | O220576 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 282752028R, 282757006R, 282757773R, 282753226R, 282754082R, 282755477R |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H5F408 |
| Engine capacity | 1200 |
| Odometer reading | 0 |
| Classification code | A1 |
| Particularities | IS EEN NIEUWE COMPUTER , GEDEMONTEERD UIT EEN 0 KM AUTO |
| Internet ID | O220575 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 282752028R, 282757006R, 282757773R, 51986198 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 9332 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | COMPUTER VOOR DE TELEFONIE |
| Internet ID | O341624 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 237102922R, 237101358R, V29030103A, 2189090584 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H4J700 |
| Engine capacity | 1397 |
| Odometer reading | 102500 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | VALEO |
| Particularities | In nette staat met 2x kaart. |
| Internet ID | O359373 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 237102256R, 237103011R, S180158106A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | H5F400 |
| Engine capacity | 1197 |
| Odometer reading | 94100 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Particularities | Losse ECU dient codevrij gemaakt te worden. |
| Internet ID | O221891 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | S180153104, 237102426R, 237101908R, 237101909R, 284B12059R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 69276 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Particularities | CONTINENTAL MET COMP BSI ELECTR STUURSLOT EN 2 SLEUTELS |
| Internet ID | O221893 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 237102426R, 237101908R, 237101909R, S180153104A, 284B12059R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 149915 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MERK CONTINENTAL , MET COMPUTER , BCM , ELECTR STUURSLOT , 1 SLEUTEL |
| Internet ID | O221895 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 237102426R, 237101908R, 237101909R, S180153104A, 284B12059R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 203016 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | COMPUTER (CONTINENTAL) BCM, ELECTRONISCH STUURSLOT EN 2 HANDZENDERS |
| Internet ID | O281218 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 237101495R, 8200604932, 284B62069R, 237102426R, A2C53284891, 284B17288R, 284B12059R, 243800013R, 823340866 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Common Rail (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1461 |
| Odometer reading | 136000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | CONTINENTAL |
| Particularities | COMPUTER (CONTINENTAL) BCM, ELECTRONISCH STUURSLOT & 2 HANDZENDER. |
| Internet ID | O295214 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 237101495R, 8200604932, S180153104, 237102426R, 284B17715R, 284B12059R, 726689407 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel Direct Injection (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1461 |
| Odometer reading | 156379 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | COMPUTER (CONTINENTAL) BCM, ELECTRONISCH STUURSLOT EN 2 HANDZENDERS |
| Internet ID | O221896 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 237101495R, 237102426R, 237101908R, S180153104A, 284B12059R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 172336 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C1 |
| Particularities | COMPUTER (CONTINENTAL) BCM, ELECTRONISCH STUURSLOT EN 1 HANDZENDER |
| Internet ID | O221897 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 237101495R, S180153104, 237102426R, 237101908R, 284B12059R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 150341 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MERK CONTINENTAL , MET COMPUTER , BCM , ELECTR STUURSLOT EN 3 KAARTEN Bcm 284b17715r |
| Internet ID | O221883 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2011 |
| Part number | 237100669R, 237101454R, 237100348R, 237102426R, S180067142, 237100218R |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K846 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 176888 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | COMPUTER (CONTINENTAL) ELEKT. STUURSLOT, BCM EN 1 HANDZENDER (KAART) |