| Internet ID | O452826 |
| Tyre width | 235 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 19 |
| DOT number | 3318 |
| Kind of tyre | Winter |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 2355519, 2355519105V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | V |
| Load index | 105 |
| Particularities | Hankook Winter ICEPTEVO2SUV DOT3318 105V |
| Internet ID | O452825 |
| Tyre width | 235 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 19 |
| DOT number | 3318 |
| Kind of tyre | Winter |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 2355519, 2355519105V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | V |
| Load index | 105 |
| Particularities | Hankook Winter ICEPTEVO2SUV DOT3318 105V |