| Internet ID | O452832 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1622 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2008 |
| Part number | 1955015, 195501582V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | TYFOON |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | V |
| Load index | 82 |
| Particularities | Tyfoon Successor 7 82V DOT1622 |
| Internet ID | O452835 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1622 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2008 |
| Part number | 1955015, 195501582V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | delinte |
| Profile depth | 7 |
| Speed rating | V |
| Load index | 82 |
| Particularities | Delinte M+S 82V DOT4324 |
| Internet ID | O452834 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 50 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 1622 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2008 |
| Part number | 1955015, 195501582V |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | delinte |
| Profile depth | 7 |
| Speed rating | V |
| Load index | 82 |
| Particularities | Delinte M+S 82V DOT4324 |
| Internet ID | O454119 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 1125 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 0032026 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 8.5 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | Vredestein Comtrac 2 all season+. |
| Internet ID | O454120 |
| Tyre width | 205 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 1125 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 0032026 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | VREDESTEIN |
| Profile depth | 8 |
| Speed rating | T |
| Load index | 107 |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O454123 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 2325 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 027929, 0249382 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | goldline |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | V |
| Load index | 85 |
| Particularities | Goldline GLP 101. |
| Internet ID | O454122 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 2325 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 027929, 0249382 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | goldline |
| Profile depth | 6.2 |
| Speed rating | V |
| Load index | 85 |
| Particularities | Goldline GLP 101. |