| Internet ID | O232869 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1999 |
| Part number | 97097, 1628JF, 17992A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFR |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 215704 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232873 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 1628JF, 01121A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFN |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 29300 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Particularities | NOG CONTROLEREN! |
| Internet ID | O232874 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 1628JF, 9709735111A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFN |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 120000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Internet ID | O232871 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | 1628JF, 970973129A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFR |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 230038 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT , 5 POLIG |
| Internet ID | O180768 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 8997WN, 8997WN0 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Colour of part | Beige, Green, BEIGE GROEN |
| Doors | 4-dr |
| Interior code | FD |
| Particularities | LEDEREN HOOFDSTEUN VAN DE VOORSTOEL, TYPE ROLAND GARROS |
| Internet ID | O318117 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | 9638425180, 0361J3, 9631980380, 0261230043 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | HFX |
| Engine capacity | 1124 |
| Intercooler | No |
| Odometer reading | 152277 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O250783 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2006 |
| Part number | 0361N3, 9653808680 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | 9HZ |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 212456 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | KUNSTOF |
| Internet ID | O314558 |
| Language | Nederlands |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Particularities | In nette staat. |
| Internet ID | O265302 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | 6447QN, 1820104500222 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 21014 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Brand of part | BEHR |
| Particularities | PRIJS IS PER STUK |
| Internet ID | O314186 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | PSAK179, 1731EV, J1582020015, 60666, 1609435980 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | HFX |
| Engine capacity | 1124 |
| Odometer reading | 152277 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | Prijs is op basis van inruil originele gevulde katalysator. |
| Internet ID | O292839 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2004 |
| Part number | 0248J7, 9658630480, 99089200 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | NFU |
| Engine capacity | 1587 |
| Intercooler | No |
| Odometer reading | 193176 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | kleppendeksel . in goede staat |
| Internet ID | O233273 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2004 |
| Part number | 9646698680, 0361N4 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | 8HX |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 263695 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | KLEPPENDEKSEL/INLAATSPRUITSTUK IN 1 GEHEEL IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O135633 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 9628734080, 6204T2 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Estate |
| Brand of part | VALEO |
| Doors | 4-dr |
| Location | Left |
| Particularities | BOLLE TYPE IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O136161 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | 9628733980, 6205T2, 9000222, 67742981 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Convertible |
| Brand of part | VALEO |
| Doors | 2-dr |
| Location | Right |
| Particularities | BOL TYPE IN GOEDE STAAT |