| Internet ID | O241687 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | 0445010102, 1920HT, 193040, 9683703780 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | 8HZ |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 321564 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O241688 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2005 |
| Part number | 0445010102, 1920HT, 193040, 9683703780 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | 9HZ |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 155000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | BOSCH |
| Particularities | IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O303212 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 7414N9, 9620636380, 94026S14 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Brand of part | PEUGEOT |
| Doors | 4-dr |
| Particularities | In goede staat. |
| Internet ID | O230514 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 0200CN, 0200FP |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | 8HX |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 208190 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | ZEER NETTE GECONTROLEERDE KOP |
| Internet ID | O230515 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 0200CN, 0200FP |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | HXF, 8HX |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 300407 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | GECONTROLEERDE CILINDERKOP IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O230505 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | 0200Y2, 0200Y20 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFR |
| Engine capacity | 2000 |
| Kilowatt | 99 |
| Odometer reading | 156629 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C1 |
| Particularities | GECONTROLEERDE CILINDERKOP IN GOEDE STAAT, EXCL. TANDWIEL INLAATZIJDE |
| Internet ID | O230508 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | MCRFN, 0200Y2, 9633680610 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFR |
| Engine capacity | 2000 |
| Kilowatt | 99 |
| Odometer reading | 230038 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | NETTE GECONTROLEERDE CILINDERKOP |
| Internet ID | O230523 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2004 |
| Part number | 0200CN, 0200FP |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel |
| Engine code | 8HX |
| Engine capacity | 1400 |
| Kilowatt | 50 |
| Odometer reading | 321225 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | NETTE GECONTROLEERDE KOP |
| Internet ID | O146142 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2004 |
| Part number | 9135H2 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Body type | Hatchback |
| Central locking | No |
| Number of wires | 0 |
| Number of plugs | 0 |
| Particularities | MERK KIEKERT GEEN CV |
| Internet ID | O174393 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 9647409777, 96616372XT, 216694574 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | KFW |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 77092 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MERK SAGEM |
| Internet ID | O174390 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2001 |
| Part number | 96250976ZR, 6155N2 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | KFX |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 120184 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Particularities | IS ALLEEN EEN DIGITAAL KLOKJE |
| Internet ID | O232875 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2002 |
| Part number | 1628JF, 9709726601A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFN |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 76732 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O285472 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2001 |
| Part number | 97097, 1628JF, 25901A, 9709725901A, 1628JF0 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFN |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 175100 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O232870 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | 97097, 1628JF, 22892A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFR |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 102454 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A3 |
| Particularities | STUKJE VAN STEKKER AFGEBROKEN |
| Internet ID | O232872 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | 97097, 1628JF, 24301A, 1628JF0 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFR |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 75911 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | B1 |
| Particularities | MET 5 POLIGE STEKKER |