Rated excellent
| Brand: | Fiat |
| Model: | Fiat - 500 |
| Internet ID | O443067 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 16 |
| Kind of tyre | Summer |
| Months of warranty |
3
Months volgens STIBA voorwaarden. |
| Year of construction | 2013 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | delinte |
| Profile depth | 5 |
| Particularities | 195 45 16 Delinte 84V M+S band. |
| Internet ID | O443067 |
| Article number |
| Internet ID | O384564 |
| Tyre width | 195 |
| Tyre height | 45 |
| Inch | 16 |
| DOT number | 4721 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2013 |
| Part number | 195X45R16, 0238552, 0212326 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | HIFLY |
| Profile depth | 6.5 |
| Speed rating | V |
| Load index | 84 |
| Particularities | Hifly HF805 challenger dsrt, 195/45r16 met 5.5mm profiel. |
| Internet ID | O364771 |
| Tyre width | 175 |
| Tyre height | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 4919 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 1756515 |
| State | Used |
| Classification code | A1 |
| Brand of part | HANKOOK |
| Profile depth | 5 |
| Speed rating | H |
| Load index | 84 |
| Particularities | Hankook kinergy 4s2 84H. |
| Internet ID | O430722 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 2323 |
| Kind of tyre | All season, Summer |
| M+S | Yes |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2009 |
| Part number | 1855515, 0257062, 026956, 185X55R16 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | goldline |
| Profile depth | 6.6 |
| Speed rating | H |
| Load index | 86 |
| Particularities | Goldline GL 4sezson 185/55R15 met 6.6mm profiel. |
| Internet ID | O384398 |
| Tyre width | 185 |
| Tyre height | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT number | 3716 |
| Kind of tyre | Summer |
| M+S | No |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2012 |
| Part number | 18555R15, 0268329, 023321, DOT3716 |
| State | Used |
| Classification code | A2 |
| Brand of part | UNIROYAL |
| Profile depth | 4.5 |
| Speed rating | H |
| Load index | 82 |
| Particularities | Zomerband Uniroyal rainsport3, 185/55r15 met 4.5mm profiel. |
