| Internet ID | O232872 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | 97097, 1628JF, 24301A, 1628JF0 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFR |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 75911 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | B1 |
| Particularities | MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232799 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2000 |
| Part number | 46477364, 7778977, 9417412881A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | 176A90, 176A9000 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 146114 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 5 POLIG |
| Internet ID | O232897 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1999 |
| Part number | 8200211431, 82002114310 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | F3R750, F3R796 |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 215248 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O232869 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1999 |
| Part number | 97097, 1628JF, 17992A |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFR |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 215704 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O279614 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1999 |
| Part number | 8200211431, 7700870084, AESP20717, 82002114310 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | F3R768 |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 208000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O232910 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1998 |
| Part number | 8200211431, 7700870084 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | F3R791 |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 114244 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C2 |
| Particularities | MERK HITACHI |
| Internet ID | O232809 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1996 |
| Part number | 46477364, 7778977, E0327B |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | 159B9, 159B9000 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 246384 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Particularities | ALLEEN EEN NUMMER |
| Internet ID | O232864 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2004 |
| Part number | 1628JF, 9709733213P |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFN |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 123893 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232865 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2004 |
| Part number | 97097, 1628JF |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFN |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 168143 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232867 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2004 |
| Part number | 97097, 1628JF |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFN |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 168143 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232844 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 9709729441P, 9709729441P0 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | 6FZ |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 136177 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232846 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 1628JF, 9709728321P |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | RFN |
| Engine capacity | 2000 |
| Odometer reading | 381789 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C1 |
| Particularities | MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232828 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 1628JF, 9709733031P |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | 6FZ |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 147745 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Internet ID | O232829 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 97097, 1628JF, 33722P |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | 6FZ |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 85000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | 5 POLIG |
| Internet ID | O232832 |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2003 |
| Part number | 97097, 1628JF |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | 6FZ |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 268000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C1 |
| Particularities | MET 5 POLIGE STEKKER |