| Internet ID | O235891 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1999 |
| Part number | 9630873580, 0515L5, 0515L50 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | NFZ |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 220000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Internet ID | O235892 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1999 |
| Part number | 0515L5, 9630873480, 0515L50 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | NFZ |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 220000 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Internet ID | O235531 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1999 |
| Part number | 60630428 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | 33503 |
| Engine capacity | 1400 |
| Odometer reading | 150592 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | C2 |
| Internet ID | O235704 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1998 |
| Part number | 7799579, 310345HZ |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | 176B40, 176B4000ST, 176B4000, ST |
| Engine capacity | 1200 |
| Odometer reading | 83892 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Internet ID | O280991 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1998 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | LFY |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 136203 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O236134 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1998 |
| Part number | 0515K6, 9805D, 0515K60 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | LFY |
| Engine capacity | 1800 |
| Odometer reading | 120001 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MET TRILLINGSDEMPER |
| Internet ID | O1518 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 0515K4, 0515K5 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel |
| Engine code | D9B |
| Engine capacity | 1900 |
| Odometer reading | 191095 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | DUBBELE POELIE MET TRILLINGSDEMPER |
| Internet ID | O97505 |
| Gearbox type | Automatic |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 1997 |
| Part number | 46400042 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | 182A4000 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 100703 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O292816 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2019 |
| Part number | 9827890780, 982789078000 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | HMR, HMRHM05, HM05 |
| Engine capacity | 1200 |
| Odometer reading | 16089 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O292941 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2017 |
| Part number | E103118A, 9800864680, 9827890780 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | HM01, HMZ |
| Engine capacity | 1200 |
| Odometer reading | 62341 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O293067 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | E103118A, 9800864680 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | HM01, HMZ |
| Engine capacity | 1200 |
| Odometer reading | 62483 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O236126 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | E103118A, 9800864680, 98008646800 |
| State | Used |
| Type of engine | Petrol |
| Engine code | CZM, ZMZZM01, ZMZ, ZM01 |
| Engine capacity | 1000 |
| Odometer reading | 33693 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT MET DUBBEL LOOPVLAK |
| Internet ID | O236416 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2016 |
| Part number | 0515T3, 0515T30 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | HXH, BHXBH01, BHX, BH01 |
| Engine capacity | 1600 |
| Odometer reading | 35503 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A1 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O292899 |
| Gearbox | 5-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | 55200498, 0515W5, L2300 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | FHZ |
| Engine capacity | 1300 |
| Odometer reading | 135421 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O236536 |
| Gearbox | 6-speed |
| Gearbox type | Manual |
| Months of warranty | 3 Months |
| Year of construction | 2015 |
| Part number | E111126A, 123030453R, 123030453R0 |
| State | Used |
| Type of engine | Diesel (Turbo) |
| Engine code | K9K636 |
| Engine capacity | 1500 |
| Odometer reading | 9332 |
| Unit odometer reading | Kilometers |
| Classification code | A2 |
| Particularities | MET TRILLINGSDEMPER |