| Internet ID | O452829 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 0223 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 1855515, 185551582H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | GOODYEAR |
| Profieldiepte | 6.7 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Goodyear Efficient grip 82H DOT 0223 |
| Internet ID | O452831 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 3225 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 1855515, 185551582H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | GOODYEAR |
| Profieldiepte | 7.5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Goodyear Efficient grip 82H DOT 3225 |
| Internet ID | O452830 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 3225 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 1855515, 185551582H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | GOODYEAR |
| Profieldiepte | 7.5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Goodyear Efficient grip 82H DOT 3225 |
| Internet ID | O452833 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 50 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1622 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 1955015, 195501582V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | TYFOON |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Tyfoon Successor 7 82V DOT1622 |
| Internet ID | O452832 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 50 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1622 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 1955015, 195501582V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | TYFOON |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Tyfoon Successor 7 82V DOT1622 |
| Internet ID | O452835 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 50 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1622 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 1955015, 195501582V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | delinte |
| Profieldiepte | 7 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Delinte M+S 82V DOT4324 |
| Internet ID | O452834 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 50 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1622 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 1955015, 195501582V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | delinte |
| Profieldiepte | 7 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Delinte M+S 82V DOT4324 |
| Internet ID | O454119 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 1125 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2013 |
| Artikelnummer | 0032026 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 8.5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Vredestein Comtrac 2 all season+. |
| Internet ID | O454120 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 1125 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2013 |
| Artikelnummer | 0032026 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 8 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O454121 |
| Bandbreedte | 225 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 3024 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2010 |
| Artikelnummer | 02132848 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5.5 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 94 |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O454123 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 2325 |
| M+S | Ja |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2002 |
| Artikelnummer | 027929, 0249382 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | goldline |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 85 |
| Bijzonderheden | Goldline GLP 101. |
| Internet ID | O454122 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 2325 |
| M+S | Ja |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2002 |
| Artikelnummer | 027929, 0249382 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | goldline |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 85 |
| Bijzonderheden | Goldline GLP 101. |
| Internet ID | O454899 |
| Bandbreedte | 165 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 2724 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 1656515, 165651581T |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HIFLY |
| Profieldiepte | 6.4 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 81 |
| Bijzonderheden | Hifly HF201 81T DOT2724 |
| Internet ID | O454898 |
| Bandbreedte | 165 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 2724 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 1656515, 165651581T |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HIFLY |
| Profieldiepte | 6.4 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 81 |
| Bijzonderheden | Hifly HF201 81T DOT2724 |
| Internet ID | O454900 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 0725 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | 1855515, 185551586H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | Delinte |
| Profieldiepte | 6.7 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 86 |
| Bijzonderheden | Delinte DS2 86H DOT0725 |