| Internet ID | O294109 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 0390208013, 287100742R |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | MPV |
| Merk onderdeel | BOSCH |
| Deuren | 4Dr |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O293989 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 288004EH0A, 288004EH0A0 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | MPV |
| Merk onderdeel | RENAULT |
| Deuren | 4Dr |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O325350 |
| Versnellingsbak | 6 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 152082327R, 6790906260, 152410708R |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H5F408 |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Versnellingsbakcode | TL4083 |
| Tellerstand | 52354 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | Let op is alleen de kunststof dop in nette staat. |
| Internet ID | O293986 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 410114EA0A, 410114EA0A0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel Directe Injectie (Turbo) |
| Motorcode | K9K647 |
| Cilinderinhoud | 1461 |
| Intercooler | Nee |
| Tellerstand | 74374 |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | RENAULT |
| Wielbouten | 5 |
| Mechanisme | Hydraulisch |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O293974 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 410014EA0A, 410014EA0A0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel Directe Injectie (Turbo) |
| Motorcode | K9K647 |
| Cilinderinhoud | 1461 |
| Intercooler | Nee |
| Tellerstand | 74374 |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | RENAULT |
| Wielbouten | 5 |
| Mechanisme | Hydraulisch |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O189915 |
| Versnellingsbak | 6 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 544114EA0B, 544114EA0B0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H5F408 |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Tellerstand | 52354 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | SUV |
| Plaats | Voor |
| Bijzonderheden | LINKER SUBFRAME VERLENGER IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O189914 |
| Versnellingsbak | 6 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 544104EA0B, 544104EA0B0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H5F408 |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Tellerstand | 52354 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | SUV |
| Plaats | Voor |
| Bijzonderheden | RECHTER SUBFRAME VERLENGER IN GOEDE STAAT |
| Internet ID | O198397 |
| Versnellingsbak | 6 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 402024EA1A, 400154EA0A, 402024EA0A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Tellerstand | 52354 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | B1 |
| Uitvoering | SUV |
| ABS | Ja |
| Wielbouten | 5 |
| Bijzonderheden | IS ALLEEN HET STALEN FUSEELICHAAM MET SENSOR, DUS EXCL. NAAF EN LAGER |
| Internet ID | O200288 |
| Versnellingsbak | 6 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 400144EA0A, 400144EA0A0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Tellerstand | 52354 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | B1 |
| Uitvoering | SUV |
| ABS | Ja |
| Wielbouten | 5 |
| Bijzonderheden | IS ALLEEN HET STALEN FUSEELICHAAM MET SENSOR, DUS EXCL. NAAF EN LAGER |
| Internet ID | O294044 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 253A44101R, 0263023998, 133328 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Kleur onderdeel | Zwart, Zwart |
| Plaats | Nvt |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O294045 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 253A44101R, 0263023998, 133328 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Kleur onderdeel | Zwart, Zwart |
| Plaats | Nvt |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O294043 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 253A44101R, 0263023998, 133328 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Kleur onderdeel | Zwart, Zwart |
| Plaats | Nvt |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O294042 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 253A44101R, 0263023998, 133328 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Kleur onderdeel | Zwart, Zwart |
| Plaats | Nvt |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O293990 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 288004EH0A, 288004EH0A0 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | MPV |
| Merk onderdeel | RENAULT |
| Deuren | 4Dr |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |