| Internet ID | O444517 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 19 |
| DOT nummer | 1725 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2022 |
| Artikelnummer | 2055519, 205551997H |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | MICHELIN |
| Profieldiepte | 5.2 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 97 |
| Bijzonderheden | Michelin e-Primacy 97H DOT1725 |
| Internet ID | O447631 |
| Bandbreedte | 165 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT nummer | 3123 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 1656514 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | MAXXIS |
| Profieldiepte | 6 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 83 |
| Bijzonderheden | Maxxis all seoson ap2 band, in nette staat. 6mm. |
| Internet ID | O447976 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 1423 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | 2055516, 205551691V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | Eurorepar |
| Profieldiepte | 5.7 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Eurorepar Reliance 91V |
| Internet ID | O447975 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 1423 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | 2055516, 205551691V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | Eurorepar |
| Profieldiepte | 5.7 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Eurorepar Reliance 91V |
| Internet ID | O448762 |
| Bandbreedte | 165 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT nummer | 4023 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2010 |
| Artikelnummer | 1656514 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5.3 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 5 DOT4023 |
| Internet ID | O448761 |
| Bandbreedte | 165 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 14 |
| DOT nummer | 4023 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2010 |
| Artikelnummer | 1656514 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5.3 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 5 DOT4023 |
| Internet ID | O449181 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 3625 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 1954515, 195451578V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | Delinte |
| Profieldiepte | 7.3 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 78 |
| Bijzonderheden | Delinte DS2 78V |
| Internet ID | O451938 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4822 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 2055516, 205551691V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 91V DOT4822 |
| Internet ID | O451937 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4822 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 2055516, 205551691V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 91V DOT4822 |
| Internet ID | O451940 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 3124 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 2055516, 205551691V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 6 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 91V DOT3124 |
| Internet ID | O451950 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 0122 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 2157015, 2157015107R |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VIKING |
| Profieldiepte | 8.1 |
| Snelheidsaanduiding | R |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Viking Transtech II 107R DOT0122 |
| Internet ID | O451949 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 0122 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 2157015, 2157015107R |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VIKING |
| Profieldiepte | 8.1 |
| Snelheidsaanduiding | R |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Viking Transtech II 107R DOT0122 |
| Internet ID | O451951 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 0222 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 2157015, 2157015107R |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VIKING |
| Profieldiepte | 8.1 |
| Snelheidsaanduiding | R |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Viking Transtech II 107R DOT0222 |
| Internet ID | O451952 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1018 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 2157015, 2157015107S |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 9 |
| Snelheidsaanduiding | S |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Hankook Vantra LT 107S DOT1018 |
| Internet ID | O452833 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 50 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 1622 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 1955015, 195501582V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | TYFOON |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 82 |
| Bijzonderheden | Tyfoon Successor 7 82V DOT1622 |