| Internet ID | O452039 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 407009322R, 407005642R, A2C99668705 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O452036 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 407009322R, 407005642R, A2C99668705 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O452847 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 407009322R, 2014DJ5021 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine Multipoint Injectie (Turbo), Benzine |
| Cilinderinhoud | 898 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | ORIGINEEL |
| Plaats | Nvt |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
| Internet ID | O452848 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 407009322R, 2014DJ5021 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine Multipoint Injectie (Turbo), Benzine |
| Cilinderinhoud | 898 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | ORIGINEEL |
| Plaats | Nvt |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
| Internet ID | O452846 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 407009322R, 2014DJ5021 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine Multipoint Injectie (Turbo), Benzine |
| Cilinderinhoud | 898 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | ORIGINEEL |
| Plaats | Nvt |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
| Internet ID | O452849 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 407009322R, 2014DJ5021 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine Multipoint Injectie (Turbo), Benzine |
| Cilinderinhoud | 898 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | ORIGINEEL |
| Plaats | Nvt |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
| Internet ID | O453418 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 407004CB0B, 407004CB0A, 407006UA0A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine Multipoint Injectie (Turbo) |
| Cilinderinhoud | 1618 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | MPV |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O453419 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 407004CB0B, 407004CB0A, 407006UA0A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine Multipoint Injectie (Turbo) |
| Cilinderinhoud | 1618 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | MPV |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O453420 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 407004CB0B, 407004CB0A, 407006UA0A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine Multipoint Injectie (Turbo) |
| Cilinderinhoud | 1618 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | MPV |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Bijzonderheden | In nette staat. |