| Internet ID | O220591 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 260550002R, 89902371F |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H4J700 |
| Cilinderinhoud | 1400 |
| Tellerstand | 118010 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MERK VALEO, CALCULATEUR PILOTAGE ECLAIRAGE |
| Internet ID | O220513 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 280246043R, 280240001R |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Motorcode | K9K834 |
| Cilinderinhoud | 1500 |
| Tellerstand | 168936 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | C BOX CONTINENTAL |
| Internet ID | O220590 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 280246043R, 280240001R, S180072001C |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H4J700 |
| Cilinderinhoud | 1400 |
| Tellerstand | 118010 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MERK CONTINENTAL, IS DE CBOX |
| Internet ID | O220517 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 280246043R, 280240001R, S180072001C |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | F4R870 |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 138141 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MERK CONTINENTAL, IS DE CBOX |
| Internet ID | O220518 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 284B13297R, S180098201C |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Motorcode | K9K834 |
| Cilinderinhoud | 1500 |
| Tellerstand | 168936 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MERK CONTINENTAL, IS EEN LOSSE BCM MET 1 HANDZENDER |
| Internet ID | O316525 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 280240001R, 280240001 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H4J700 |
| Cilinderinhoud | 1397 |
| Tellerstand | 211502 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O220589 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 284A13266R, CYRU2891G |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H4J700 |
| Cilinderinhoud | 1400 |
| Tellerstand | 118010 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | VAN DE ACHTERUITRIJCAMERA |
| Internet ID | O220662 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2009 |
| Artikelnummer | 527005146R, 527000002R, 527002330R |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | F4R800 |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 165002 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MERK AISIN, ECU VAN DE MEESTURENDE ACHTERWIELEN |
| Internet ID | O220710 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 28550JY00A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Motorcode | M9R832 |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 147551 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Internet ID | O220712 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 2483561000 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Motorcode | M9R832 |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 147551 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MET 6 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O220711 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 28595JY40A, S180039001, A2C53212570 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Motorcode | M9R832 |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 147551 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MERK SIEMENS/VDO, KEYLESS ENTRY ECU |
| Internet ID | O220709 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 253C0JY71A, 3570063927 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Motorcode | M9R832 |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 147551 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MERK KOITO |
| Internet ID | O220614 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 8200261817, 8200294569, 89009342L |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | K4J780 |
| Cilinderinhoud | 1400 |
| Tellerstand | 137606 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | CALCULATEUR PILOTAGE ECLAIRE |
| Internet ID | O220679 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | 8200392087, 216790983, 8200214822 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Motorcode | G9T743 |
| Cilinderinhoud | 2200 |
| Tellerstand | 270679 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | REKENEENHEID AIRBAG |
| Internet ID | O220678 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2003 |
| Artikelnummer | 8200315964, 8200315957, 8200177742, 8200271507, 8200229836, 8200282444, 8200301376 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | F4R794 |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 144457 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | LET OP IS DE LOSSE UCH |