| Internet ID | O167205 |
| Versnellingsbak | 5 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1995 |
| Artikelnummer | 7700415815, 550320700, 7700838926, 7700410991, 7700416108 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2200 |
| Tellerstand | 284000 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Deuren | 4Dr |
| Bijzonderheden | MERK AUTOLIV |
| Internet ID | O200074 |
| Versnellingsbak | 5 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1999 |
| Artikelnummer | 7700830220, 7700802229, 7700839811, 7700802235, 7700830316, 7700841364 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2500 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Tellerstand | 206927 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Uitvoering | Hatchback |
| ABS | Ja |
| Wielbouten | 5 |
| Bijzonderheden | GEEN SPELING WEL ABS |
| Internet ID | O164875 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1998 |
| Artikelnummer | 53202002, 7700800376 |
| Staat | Gebruikt |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Deuren | 4Dr |
| Internet ID | O164873 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1996 |
| Artikelnummer | 53202002, 7700800376 |
| Staat | Gebruikt |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Deuren | 4Dr |
| Internet ID | O164872 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1995 |
| Artikelnummer | 53202002, 7700800376 |
| Staat | Gebruikt |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Deuren | 4Dr |
| Internet ID | O164871 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1994 |
| Artikelnummer | 53202002, 7700800376 |
| Staat | Gebruikt |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Deuren | 4Dr |
| Bijzonderheden | 53202002 |
| Internet ID | O164869 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1994 |
| Artikelnummer | 7700800376 |
| Staat | Gebruikt |
| Uitvoering | Hatchback |
| Deuren | 4Dr |
| Internet ID | O164870 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1994 |
| Artikelnummer | 53202002, 7700800376 |
| Staat | Gebruikt |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Deuren | 4Dr |
| Internet ID | O222145 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1993 |
| Artikelnummer | S101722201, 7700851750, 7700864498, 7700868335 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | ZFX723 |
| Cilinderinhoud | 3000 |
| Bijzonderheden | SIEMENS ALLEEN COMP |
| Internet ID | O222147 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1998 |
| Artikelnummer | 7700868316, 7700102310, S113721100 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | SIEMENS IS EEN LOSSE COMPUTER |
| Internet ID | O216131 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1993 |
| Artikelnummer | 7700802336, 7704002215, 8201626365 |
| Staat | Gebruikt |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | MES |
| Deuren | 4Dr |
| Internet ID | O239687 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1993 |
| Artikelnummer | 7700850299, 007700850299 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MC J7T 762 |
| Internet ID | O263419 |
| Versnellingsbak type | Automatisch |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1994 |
| Artikelnummer | A42838774V, 7701035892 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 3000 |
| Tellerstand | 92400 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Airco | Ja |
| Bijzonderheden | VALEO MET AIRCO |
| Internet ID | O263420 |
| Versnellingsbak type | Automatisch |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1994 |
| Artikelnummer | A42838774V, 7701035892 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 3000 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Airco | Ja |
| Bijzonderheden | VALEO MET AIRCO |
| Internet ID | O263417 |
| Versnellingsbak type | Automatisch |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 1993 |
| Artikelnummer | A42838774V, 7701035892 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2200 |
| Tellerstand | 357149 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Airco | Ja(leeg) |
| Bijzonderheden | VALEO |