| Merk | Renault |
| Model | Renault - Espace |
| Internet ID | O452825 |
| Bandbreedte | 235 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 19 |
| DOT nummer | 3318 |
| M+S | Ja |
| Soort band | Winter |
| Garantie |
3
Maanden volgens STIBA voorwaarden. |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 2355519, 2355519105V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 6.2 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 105 |
| Bijzonderheden | Hankook Winter ICEPTEVO2SUV DOT3318 105V |
| Internet ID | O452825 |
| Artikelnummer | 2355519, 2355519105V |