Uitstekend beoordeeld
| Merk | Renault |
| Model | Renault - Clio |
| Internet ID | O254468 |
| Garantie |
3
Maanden volgens STIBA voorwaarden. |
| Bouwjaar | 2013 |
| Artikelnummer | 231008918R, 231007865R, 231003424R, 2612718A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Cilinderinhoud | 1500 |
| Aandrijving | Multiriem |
| Tellerstand | 88208 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Bijzonderheden | MET SLIP POELIE |
| Internet ID | O254468 |
| Artikelnummer | 231008918R, 231007865R, 231003424R, 2612718A |
| Internet ID | O355653 |
| Start-stopsysteem | Ja |
| Vrijlooppoelie | Ja |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 231007842R, 231006677R, TG12S272, 2714143A, 33116, 2116053001 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 898 |
| Aandrijving | Multiriem |
| Tellerstand | 201991 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Amperage | 120 |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
| Internet ID | O434721 |
| Start-stopsysteem | Ja |
| Vrijlooppoelie | Ja |
| Watergekoeld | Nee |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | 231006007R, 231006007 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H4B400 |
| Cilinderinhoud | 898 |
| Aandrijving | Multiriem |
| Tellerstand | 144488 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | BOSCH |
| Amperage | 90 |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
| Internet ID | O386353 |
| Start-stopsysteem | Nee |
| Vrijlooppoelie | Ja |
| Watergekoeld | Nee |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | 231007842R, 231000643R, 231000643 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H5F403 |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Aandrijving | Multiriem |
| Tellerstand | 99626 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Amperage | 120 |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O396604 |
| Vrijlooppoelie | Ja |
| Watergekoeld | Nee |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2019 |
| Artikelnummer | 231008040R, 2613543B, 231007049R |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | H4D450 |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Aandrijving | Multiriem |
| Tellerstand | 68000 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | VALEO |
| Amperage | 90 |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
