| Internet ID | O346321 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 0261500029, 1984G4, V752835180, 1984H7 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 5FX |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Tellerstand | 118137 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | BOSCH |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O346873 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 0261500029, 1984G4, V752835180 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 5FX |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Tellerstand | 123618 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | BOSCH |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O346874 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 0261500029, 1984G4, V752835180 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 5FX |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Tellerstand | 123618 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | BOSCH |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O346875 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 0261500029, 1984G4, V752835180 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 5FX |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Tellerstand | 123618 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | BOSCH |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O346872 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 0261500029, 1984G4, V752835180 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 5FX |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Tellerstand | 123618 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | BOSCH |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O245620 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | IPM012, 1984F4 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | KFU |
| Cilinderinhoud | 1400 |
| Tellerstand | 130567 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Merk onderdeel | MAGNETI |
| Internet ID | O245621 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | IPM012, 1984F4 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | KFU |
| Cilinderinhoud | 1400 |
| Tellerstand | 130567 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | C2 |
| Merk onderdeel | MAGNETI |
| Internet ID | O245622 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | IPM012, 1984F4 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | KFU |
| Cilinderinhoud | 1400 |
| Tellerstand | 130567 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Merk onderdeel | MEGNETI |
| Internet ID | O245623 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | IPM012, 1984F4 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | KFU |
| Cilinderinhoud | 1400 |
| Tellerstand | 130567 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Merk onderdeel | MAGNETI |
| Internet ID | O288572 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | IPM012, 1984F4, 1676A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | KFU |
| Cilinderinhoud | 1360 |
| Tellerstand | 185414 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | MAGNETI MARELLI |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O288573 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | IPM012, 1984F4, 1676A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | KFU |
| Cilinderinhoud | 1360 |
| Tellerstand | 185414 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | MAGNETI MARELLI |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O288571 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | IPM012, 1984F4, 1676A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | KFU |
| Cilinderinhoud | 1360 |
| Tellerstand | 185414 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | MAGNETI MARELLI |
| Bijzonderheden | IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O245615 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | 1984G3, DEKA72 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 6FY |
| Cilinderinhoud | 1800 |
| Tellerstand | 170219 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Merk onderdeel | DEKA |
| Internet ID | O245614 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2006 |
| Artikelnummer | 1984G3, DEKA72 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 6FY |
| Cilinderinhoud | 1800 |
| Tellerstand | 170219 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Merk onderdeel | DEKA |