| Internet ID | O263959 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 6450XE, 6450XE0 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Hand bed. |
| Bijzonderheden | 5 POLIG, COMPLEET MET 4 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O264178 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 6441X3, N0567748 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Clima |
| Bijzonderheden | ALUMINIUM WEERSTAND , KOMT UIT KACHELMOTOR ONDER DE STOEL |
| Internet ID | O263848 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 55702407, 77364555 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Hand bed. |
| Bijzonderheden | MERK DENSO , 5 POLIG |
| Internet ID | O264162 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 6445ZA, 6445ZA0 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Nee |
| Bijzonderheden | VALEO 4 POLIG |
| Internet ID | O263849 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 55702407, 77364555 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Hand bed. |
| Bijzonderheden | MERK DENSO |
| Internet ID | O264163 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 6445ZA, 6445ZA0 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Hand bed. |
| Bijzonderheden | MERK VALEO , 4 POLIG , PRIJS IS EXCL STEKKER |
| Internet ID | O264490 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 6450P7, 6450P70 |
| Staat | Gebruikt |
| Airco | Nee |
| Bijzonderheden | VALEO, WIT MET GROEN BLOKJE |
| Internet ID | O264100 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 848309A, 6450P7 |
| Staat | Gebruikt |
| Airco | Nee |
| Bijzonderheden | VALEO |
| Internet ID | O264346 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 6441AF, T1000036KB01 |
| Staat | Gebruikt |
| Airco | Ja(leeg) |
| Bijzonderheden | VALEO IS EEN ALU BLOKJE |
| Internet ID | O264351 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | T1000036K, 6441AF, 6450AF |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Clima |
| Bijzonderheden | MERK VALEO |
| Internet ID | O264353 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 6441AF, 6450AF |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Clima |
| Bijzonderheden | NUMMER ONLEESBAAR , ALUMINIUM WEERSTAND |
| Internet ID | O264356 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | T1000036K, 6441AF |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Clima |
| Bijzonderheden | ALUMINIUM, PRIJS IS EXCL. STEKKERS. MEERPRIJS STEKKERS EURO 25,= |
| Internet ID | O264357 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | 6441AF, 6450AF, 1100036K |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Clima |
| Bijzonderheden | MERK VALEO , ALUMINIUM WEERSTAND , PRIJS IS EXCL DE STEKKERS |
| Internet ID | O264358 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2007 |
| Artikelnummer | T1000036K, 6441AF, 6450AF |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Airco | Clima |
| Bijzonderheden | Prijs is excl stekkers. Meerpijs stekkers euro 20,= |