| Internet ID | O362660 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2011 |
| Artikelnummer | V757750680, 1502J8 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 5FV |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Tellerstand | 217649 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A1 |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
| Internet ID | O310858 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2008 |
| Artikelnummer | 9672880080, 1618NR, V29006980 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Motorcode | 9HZ, 9HZ9H01, 9H01 |
| Cilinderinhoud | 1600 |
| Tellerstand | 196000 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Bijzonderheden | In nette staat. Merk Valeo. |
| Internet ID | O232843 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2003 |
| Artikelnummer | 1628JF, 9709728331P |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | RFN |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 197343 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MET 5-POLIGE STEKKER AANSLUITING. |
| Internet ID | O232845 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2003 |
| Artikelnummer | 1628JF, 9709708631P |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | RFN |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 317076 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Internet ID | O232835 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2002 |
| Artikelnummer | 1628FN, 00001628FN, 9709714911A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 6FZ |
| Cilinderinhoud | 1800 |
| Tellerstand | 175000 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Internet ID | O232836 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2002 |
| Artikelnummer | 97097, 1628FN, 00001628FN, 34511A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 6FZ |
| Cilinderinhoud | 1800 |
| Tellerstand | 223926 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | 5 POLIG |
| Internet ID | O232837 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2002 |
| Artikelnummer | 1628JF, 9709704231P |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | RFN |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 150444 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232838 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2002 |
| Artikelnummer | 1628JF, 9709709921A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | RFN |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 111068 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232840 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2002 |
| Artikelnummer | 1628JF, 9709730411A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | RFN |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 270000 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232841 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2002 |
| Artikelnummer | 97097, 1628JF, 1628JF0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | RFN |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 245375 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Bijzonderheden | MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232842 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2002 |
| Artikelnummer | 97097, 1628JF, 08121P, 1628JF0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | RFN |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 155224 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Bijzonderheden | MERK HELLA MET 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232844 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2003 |
| Artikelnummer | 9709729441P, 9709729441P0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | 6FZ |
| Cilinderinhoud | 1800 |
| Tellerstand | 136177 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | 5 POLIGE STEKKER |
| Internet ID | O232846 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2003 |
| Artikelnummer | 1628JF, 9709728321P |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Motorcode | RFN |
| Cilinderinhoud | 2000 |
| Tellerstand | 381789 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | C1 |
| Bijzonderheden | MET 5 POLIGE STEKKER |