| Internet ID | O360475 |
| Taal | Nederlands |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Artikelnummer | 14C4C0071, 14C4C |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Bijzonderheden | In goede staat. Let op ! alleen het instructieboekje. |
| Internet ID | O326070 |
| Taal | Nederlands |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | NE14CCE0070A, 14C4C0070 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O333387 |
| Versnellingsbak | 5 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 9810313280, 9813854080, 9821714180, 56193280 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Intercooler | Nee |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Tellerstand | 65479 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VISTEON |
| Bijzonderheden | Tellerstand: 65.479 |
| Internet ID | O328198 |
| Versnellingsbak | 6 traps |
| Versnellingsbak type | Automatisch |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2017 |
| Artikelnummer | 9821714180, 98217141800 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel Directe Injectie (Turbo) |
| Cilinderinhoud | 1560 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Tellerstand | 129944 |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | VISTEON |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O330869 |
| Versnellingsbak | 6 traps |
| Versnellingsbak type | Automatisch |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2017 |
| Artikelnummer | 9804177580 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel Directe Injectie (Turbo) |
| Motorcode | BH02 |
| Cilinderinhoud | 1560 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Tellerstand | 129944 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O331040 |
| Versnellingsbak | 5 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | 9804177580 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel Directe Injectie (Turbo) |
| Motorcode | BHY |
| Cilinderinhoud | 1560 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Tellerstand | 174530 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O276188 |
| Versnellingsbak type | Automatisch |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Tellerstand | 40000 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | ZIJN DE LOSSE STEKKERS VAN COMPUTER AUTOMAATBAK |
| Internet ID | O355813 |
| Versnellingsbak | 6 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 306654, HH343001, HA054002, HA050002, 1620045480, 1620045080 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Tellerstand | 26709 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A1 |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O328229 |
| Versnellingsbak | 6 traps |
| Versnellingsbak type | Automatisch |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2017 |
| Artikelnummer | T4054002, 25014940, 6441CS |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel Directe Injectie (Turbo) |
| Cilinderinhoud | 1560 |
| Tellerstand | 129944 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | BEHR |
| Airco | Clima |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O262214 |
| Versnellingsbak type | Automatisch |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | T4054002, 6441CS |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Tellerstand | 40000 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Uitvoering | Hatchback |
| Merk onderdeel | BEHR |
| Airco | Clima |
| Bijzonderheden | MERK BEHR, COMPLEET MET STEKKER EEN LIPJE AFGEBROKEN MERK BEHR, COMPLEET MET STEKKER |
| Internet ID | O338930 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 6479E1, Z5509001, HAD36004A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Tellerstand | 26709 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | MAHLE |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O338929 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 6479E1, Z5509001, HAD36004A |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1200 |
| Tellerstand | 26709 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | MAHLE |
| Bijzonderheden | In nette staat. |
| Internet ID | O339836 |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2018 |
| Artikelnummer | 9672409080, E1136485 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | ok |
| Bijzonderheden | In goede staat zit achter op de bumperbalk kunststof. |
| Internet ID | O284386 |
| Versnellingsbak type | Automatisch |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | M06042A153, 9810244880, 0248S0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel (Turbo) |
| Motorcode | BHY, BHYBH02, BH02 |
| Cilinderinhoud | 1600 |
| Tellerstand | 153409 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | KUNSTSTOF DEKSEL MET VULDOP, IN GOEDE STAAT. |
| Internet ID | O331049 |
| Versnellingsbak | 5 Bak |
| Versnellingsbak type | Handgeschakeld |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | M06042A153, 0248S0 |
| Staat | Gebruikt |
| Motortype | Diesel Directe Injectie (Turbo) |
| Motorcode | BHY |
| Cilinderinhoud | 1560 |
| Tellerstand | 174530 |
| Tellerstand eenheid | Kilometer |
| Classificatiecode | A2 |
| Bijzonderheden | In nette staat. |