| Internet ID | O396296 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 5023 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2011 |
| Artikelnummer | 185X65R15, DOT5023, 0211821, 0226835 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | GT Radial |
| Profieldiepte | 6.5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 88 |
| Bijzonderheden | Zomerband GT Radial FE2 185/65r15 met 6.5mm profiel. |
| Internet ID | O396297 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 5023 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2011 |
| Artikelnummer | 185X65R15, DOT5023, 0211821, 0226835 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | GT Radial |
| Profieldiepte | 6.5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 88 |
| Bijzonderheden | Zomerband GT Radial FE2 185/65r15 met 6.5mm profiel. |
| Internet ID | O396935 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 0523 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 1856515 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VIKING |
| Profieldiepte | 6 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 88 |
| Bijzonderheden | Viking Protech Newgen 88T |
| Internet ID | O396936 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 3521 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2016 |
| Artikelnummer | 1856515 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | KLEBER |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 88 |
| Bijzonderheden | Kleber Quadraxer 2 88H |
| Internet ID | O398704 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 1824 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2011 |
| Artikelnummer | 2055516, 205551691V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 7 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac 91V |
| Internet ID | O399631 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 55 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 0522 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2022 |
| Artikelnummer | 1955516 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | MICHELIN |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 87 |
| Bijzonderheden | Michelin CrossClimate2 |
| Internet ID | O403598 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 45 |
| Inch | 17 |
| DOT nummer | 3218 |
| M+S | Nee |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2019 |
| Artikelnummer | 2054517, 20451788V |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 5.5 |
| Snelheidsaanduiding | V |
| Load index | 88 |
| Bijzonderheden | Continental Conticontact 3 88V |
| Internet ID | O405687 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 023 |
| M+S | Nee |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | S2WR2, 0287922, 026962 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 94 |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
| Internet ID | O405689 |
| Bandbreedte | 205 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 023 |
| M+S | Nee |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2012 |
| Artikelnummer | S2WR2, 0287922, 026962 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A1 |
| Merk onderdeel | HANKOOK |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 94 |
| Bijzonderheden | In goede staat. |
| Internet ID | O322655 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2017 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | GOODYEAR |
| Profieldiepte | 6 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 91 |
| Bijzonderheden | Vector4seasons. |
| Internet ID | O406298 |
| Bandbreedte | 185 |
| Bandhoogte | 65 |
| Inch | 15 |
| M+S | Ja |
| Soort band | Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2015 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | MICHELIN |
| Profieldiepte | 7 |
| Snelheidsaanduiding | T |
| Load index | 88 |
| Bijzonderheden | ALPIN |
| Internet ID | O409074 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 4423 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2019 |
| Artikelnummer | 215X70R15, 0045925, 027851, DOT4423 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 6.5 |
| Snelheidsaanduiding | S |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Continental VanContact 4Season, 215/70R15 DOT 4423 met 6.5 mm profiel. |
| Internet ID | O409075 |
| Bandbreedte | 215 |
| Bandhoogte | 70 |
| Inch | 15 |
| DOT nummer | 4423 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2019 |
| Artikelnummer | 215X70R15, 0045925, 027851, DOT4423 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | CONTINENTAL |
| Profieldiepte | 6.5 |
| Snelheidsaanduiding | S |
| Load index | 107 |
| Bijzonderheden | Continental VanContact 4Season, 215/70R15 DOT 4423 met 6.5 mm profiel. |
| Internet ID | O409086 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4922 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season, Zomer |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | 0211091, 195X60R16, 02116482, DOT4922 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 89 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac, 195x60R16 DOT 4922 met 5 mm profiel. |
| Internet ID | O409087 |
| Bandbreedte | 195 |
| Bandhoogte | 60 |
| Inch | 16 |
| DOT nummer | 4922 |
| M+S | Ja |
| Soort band | All season |
| Garantie | 3 Maanden |
| Bouwjaar | 2014 |
| Artikelnummer | 0211091, 195X60R16, 02116482, DOT4922 |
| Staat | Gebruikt |
| Classificatiecode | A2 |
| Merk onderdeel | VREDESTEIN |
| Profieldiepte | 5 |
| Snelheidsaanduiding | H |
| Load index | 89 |
| Bijzonderheden | Vredestein Quatrac, 195x60R16 DOT 4922 met 5 mm profiel. |